Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powolny upadek moralności społecznej
30-06-2017, 03:02 PM
Post: #21
RE: Powolny upadek moralności społecznej
USA: Zastrzeliła chłopaka w czasie nagrywania wideo na Youtube

Mężczyzna trzymał książkę przed klatką piersiową wierząc, że ta zatrzyma kulę. W chwili, gdy kobieta pociągnęła za spust, zdarzenie obserwowało prawie 30 osób, w tym trzyletnie dziecko pary.

Przed nagraniem dziewczyna napisała na Twitterze: "Ja i Pedro będziemy nagrywać chyba najniebezpieczniejsze wideo w życiu. Jego pomysł, nie mój"...............

Ciotka chłopaka powiedziała potem, że para chciała zwiększyć liczbę obserwatorów na ich profilach w mediach społecznościowych. Chłopak miał mówić, że "chcą być sławni".
"Gdy powiedział mi o tym pomyśle, odpowiedziałam mu, żeby tego nie robił. Pytałam, dlaczego chce użyć broni" - relacjonowała
kobieta w rozmowie z jedną z telewizji informacyjnych.

Prokurator poinformował, że wykorzystana książka to encyklopedia w grubej oprawie, a pojedynczy strzał oddano z odległości około 30 centymetrów z pistoletu Desert Eagle.






■ Algieria: Ojciec dla lajków wystawił dziecko za okno na 15 piętrze

Co jesteś w stanie zrobić dla popularności w internecie i lajków na Facebooku? Ten ojciec był w stanie postawić na szali życie swojego własnego syna. Opublikował zdjęcie, na którym widać, jak wystawia dziecko z okna położonego na 15 piętrze mieszkania. "1000 lajków albo go upuszczę" – dopisał. Teraz popularność będzie zdobywał w więzieniu.


Sąd skazał bezmyślnego ojca na dwa lata więzienia. Mężczyzna wystawił dziecko
za okno na 15 piętrze wieżowca w stolicy kraju, Algierze. Na zdjęciu, które wrzucił potem na Facebooka chłopczyk wygląda, jakby był trzymany wyłącznie za górną część ubranka. Jest wyraźnie wystraszony i oszołomiony.

"1000 lajków albo go upuszczę" - napisał pod zdjęciem. Użytkownicy zaczęli zgłaszać zdjęcie obsłudze Facebooka domagając się, aby mężczyzna został ukarany za krzywdzenie dzieci.

Mężczyzna tłumaczył przed sądem, że ten przerażający wybryk miał służyć zwiększeniu liczby odsłon i polubień na jego stronie. Teraz będzie miał przymusowy odwyk od mediów społecznościowych.





● Kanał na Youtube , Facebook , Lajki = Szatan XXI wieku .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Powolny upadek moralności społecznej - Wietnam - 30-06-2017 03:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości