Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broń - dyskusja ogólna
09-12-2016, 12:08 AM
Post: #49
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
(08-12-2016 11:07 PM)Metzger napisał(a):  Dostęp do broni jest naturalnym stanem w zdrowym, wolnym społeczeństwie. Natomiast zakazy są rozwiązaniem dla tych, którzy chcą umocnić swoją władzę kosztem społeczeństwa.

Metzger widzę ze nie do końca się rozumiemy.
Drążysz ten temat jakby w Polsce naprawdę nie było innych problemów. Nie wiem czy twoje rozgoryczenie tym ze nie ma powszechnego dostępu do broni wynika z tego ze nie otrzymałeś pozwolenia? W każdym bądź razie napisałem co możesz uczynić by swój stan uzbrojenia zwiększyć. Sklepów internetowych i stacjonarnych z tego typu asortymentem jest cała masa, na pewno coś wybierzesz co wygląda identycznie jak prawdziwa broń palna. Potencjalny bandyta nie będzie analizował i się zastanawiał czy to prawdziwa czy nie, a krzywdę możesz mu taką bronią wyrządzić nie małą.

Mi się tez wszystkie zakazy które obowiązują w tym kraju nie podobają, ale musisz nauczyć się z tym żyć. Nie zawsze to co Ty będziesz uważał za słuszne będzie wprowadzone.

(08-12-2016 11:07 PM)Metzger napisał(a):  Poza tym ani nie polemizujesz z moimi argumentami, ani nie przytaczasz swoich. Prezentujesz postawę "nie, bo nie".

A kto właśnie jak nie ja zacytował w jednym z poprzednich postów twoje argumenty i się po kolei do nich odnosił?
No trochę więcej rzetelności panie kolego.
Poza tym odnosze wrażenie ze to Ty nie czytasz dokładnie moich wypowiedzi bo usilnie starasz się mi wmówić ze jestem przeciwko dostępowi do broni, a ja mam tylko wątpliwości czy takowy jest potrzebny. Ponadto wyraziłem tez opinię ze może faktycznie dostęp powinien być nieco bardziej ułatwiony dla chętnych.


(08-12-2016 11:07 PM)Metzger napisał(a):  To może jeszcze z wojska zrezygnujemy, bo nie ma wojny?

Niepotrzebnie sprowadzasz rozmowe do absurdu, po co? Jeden piszący absurdy na forum nam wystarczy.

(08-12-2016 11:07 PM)Metzger napisał(a):  Wyobraź sobie, że żyjesz w świecie gdzie zakazane są motocykle, owczarki podhalańskie, Linux i buty w rozmiarze większym niż 46. Zainteresowanie tymi rzeczami jest marginalne. 99% społeczeństwa te rzeczy nie interesują, więc nie są zainteresowani w zniesieniu zakazu.

Proponowałbym jednak skupić się na świecie realnym. Problem dotyczy broni a nie owczarków podhalańskich. A spróbuj sam sobie odpowiedzieć dlaczego takie obostrzenia nie dotyczą owczarków tylko właśnie broni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Broń - dyskusja ogólna - Martin - 05-12-2016, 12:38 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - Gogolius - 13-12-2016, 04:35 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - redd - 21-12-2016, 12:48 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - KrychuTMT - 21-12-2016, 02:02 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - Gogolius - 14-01-2017, 08:00 PM
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty) - Martin - 09-12-2016 12:08 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości