Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Broń - dyskusja ogólna
09-12-2016, 01:21 PM
Post: #51
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty)
(09-12-2016 08:18 AM)RSC-2 napisał(a):  Ale to nie była klęska żywiołowa , czy okoliczność o której ja piszę.

Powódź z 1997 roku nie była klęską żywiołową?
Wróć do szkoły, najlepiej do podstawówki bo po raz kolejny się kompromitujesz.

(09-12-2016 08:18 AM)RSC-2 napisał(a):  Ja podałem Ci przykład Haiti, a nie Wrocławia.
To zupełnie inna skala klęski i chaosu.

Nie mieszkamy na Haiti tylko w Polsce. Uważasz ze na Haiti żyje się tak jak w Polsce, mamy taką samą kulturę, mentalność jak Haitańczycy? Ręce opadają jak walniesz jakimś przykładem.

(09-12-2016 08:18 AM)RSC-2 napisał(a):  Ale nie musi to być żywioł.
Taką sytuację ostatnich latach w Europie stworzył konflikt etniczny i religijny na Bałkanach czy obecnie na Ukrainie.

Albo czytasz wybiórczo to co pisze albo nie czytasz ze zrozumieniem.
Pisałem ze co innego gdy jest pokój a co innego w trakcie wojny.

(09-12-2016 08:18 AM)RSC-2 napisał(a):  Obyś nigdy nie musiał bronić Siebie i swojej rodziny "gołymi rękami" przed uzbrojonymi napastnikami.
Bo jeżeli taką sytuację będziesz widział lub jej doświadczysz to zmienisz zdanie na temat posiadania broni.

Tak, wtedy wyjmę spluwe i będę strzelać, a reszte życia spędze w pierdlu o ile sam nie zostanę zabity przez uzbrojonych napastników.
Ty się za dużo westernów naoglądałeś, nie mieszkamy na dzikim zachodzie.

(09-12-2016 08:18 AM)RSC-2 napisał(a):  [Jesteś mało doświadczony i jeszcze mało w życiu widziałeś, skoro twierdzisz że ja piszę absurdy.

Gówno o mnie wiesz więc daruj sobie teksty o tym czy jestem doświadczony czy i co w życiu widziałem.

(09-12-2016 08:18 AM)RSC-2 napisał(a):  Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem realistą.

Hehe to jest żart roku. Ty realistą......dobre.

(09-12-2016 08:18 AM)RSC-2 napisał(a):  Domagam się tego co mi się należy.Prawo do posiadania broni nie powinno być przywilejem . Prawo do broni to tak jak prawo do posiadania butów, ubrania , czy maszynki do golenia.

Nic Ci się nie należy. Prawo jest takie ze na broń palną trzeba mieć zezwolenie. Nawet w krajach gdzie jest znacznie szerszy dostęp do broni musisz mieć na nią papiery. Butów możesz sobie kupić ile chcesz i o pozwolenie prosić nikogo nie musisz. I tu właśnie wychodzi twój "realizm". Prawo do posiadania butów równasz z prawem do posiadania broni - żenada.


Myślę że nie ma co dłużej przeciągać tej dyskusji. Kilku z nas jest za szerszym dostępem do broni (piszę o forum), kilku ma odmienny pogląd. Jak chcecie to oczywiście dyskutujcie dalej, ja pasuje wg mnie temat został wyczerpany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Broń - dyskusja ogólna - Martin - 05-12-2016, 12:38 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - Gogolius - 13-12-2016, 04:35 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - redd - 21-12-2016, 12:48 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - KrychuTMT - 21-12-2016, 02:02 PM
RE: Broń - dyskusja ogólna - Gogolius - 14-01-2017, 08:00 PM
RE: Boks, pieniądze i brudne sprawy (plotki i fakty) - Martin - 09-12-2016 01:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości