Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plebiscyt forum bokser.org 2016
27-12-2016, 03:24 PM
Post: #10
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016
■Zawodowy pięściarz roku
Który pięściarz zawodowy osiągnął w tym roku najwięcej?- Wasy Łomaczenko. Ze statusu bardzo dobrego boksera, przeistoczył się w gwiazdę i gościa, którego trzeba brać pod uwagę w każdym rankingu p4p. Zrobił jak chciał Waltersa i Martineza, kapitalna sprawa.
Rozważałbym jeszcze Crawforda, ale jedna deklasacja to mniej niż dwie deklasacje. Trzecim bokserem nad którym bym myślał to Frampton bo Quigg i Santa Cruz to kapitalne skalpy (ale tu już zwycięstwa były mniej przekonujące).
Widziałem gdzieś jeszcze Joshuę w temacie, ale jego rywale póki co to nie ta półka.

■Najlepiej rozwijający się pięściarz zawodowy
Który pięściarz zawodowy zaliczył w tym roku największy progres w umiejętnościach?
- Errol Spence Jr - w sumie w ciemno to bym go nie obstawił, pewnie jest kilku bokserów, którzy jeszcze bardziej się wyróżnili, ale faktem jest że Spence zanotował dwa cenne zwycięstwa w dobrym stylu i z prospekta przeistoczył się w godnego challengera.

■Najbardziej emocjonująca walka roku
Która walka zawodowa miała najbardziej emocjonujący przebieg?
Porter - Thurman - walka na szczycie kategorii wagowej, dwóch kozaków, kapitalny przebieg.
Dołożyłbym jeszcze Vargas - Salido oraz Chisora - Whyte.

■Najlepsza walka roku pod względem poziomu sportowego
Która walka stała stała na najwyższym poziomie umiejętności prezentowanych przez zawodników?
Porter-Thurman - obaj są świetni, pokazali sporo zdrowia i udowodnili, że należy im się miejsce na szczycie półśredniej.

■Nokaut roku
Kto zasługuje na nagrodę nokautu roku?
-Wilder na Szpilce - kwestia dyskusyjna, ale jeden potężny prawy wysyłający Artura do szpitala to po prostu moc.

■Deklasacja roku
Który z zawodowych pięściarzy pokonał swojego przeciwnika w szczególnie jednostronny sposób?-
Łomaczenko - nie wiem czy bardziej zdeklasował Martineza czy Waltersa, ale stawiam na Lomaczenko - Martinez

■Debiutant roku
Kto z tegorocznych debiutantów na zawodowym ringu zasługuje na tytuł debiutanta roku?-
nie mam pojęcia. Może ta Taylor? Big Grin

■Trener roku
Który z trenerów osiągnął w tym roku najwięcej ze swoimi podopiecznymi?
Sanchez - ma Golovkina, ma Gassieva, blisko był z Andym Ruizem Jr. Tutaj chyba nie ma konkurencji.

■Promotor roku
Który z promotorów osiągnął w tym roku najwięcej i zadziałał na korzyść swoich podopiecznych i całego boksu bardziej niż reszta?
Hearn - przeniósł centrum boksu z USA do UK.

■Wydarzenie roku
Która walka była największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem minionego roku?
-Kowaliow vs Ward - zdecydowania. Walka na szczycie p4p.

■Rozczarowanie roku - pięściarz
Który pięściarz najbardziej rozczarował swoją postawą?
Andrzej Fonfara - no kurde. Big rozczarowanie.

■Rozczarowanie roku - walka
Która walka miała najbardziej rozczarowujący przebieg?-
Kowaliow - Ward - za dużo klinczu, choć skoro można się było tego spodziewać to czy jest to rozczarowanie?

■Największy przegrany roku
Kto może zaliczyć ten rok do szczególnie nieudanych czy też zmarnowanych, niekoniecznie ze względu na wydarzenia ringowe, ale też poza ringowe?
Andrzej Fonfara w kategorii przegrani ringowi, Tyson Fury oraz Krzysztof Włodarczyk pozaringowi.

■Ulubieniec kibiców
Który pięściarz cieszył się w tym roku Twoją największą sympatią, popularnością i poparciem?
Krzysztof Głowacki - w sumie w tym roku nie miał zbyt wielkiej konkurencji.

■Światowy błazen roku
Który z pięściarzy zawodowych zasłużył poprzez swoje zachowanie w ringu lub poza nim na ten jakże zaszczytny tytuł światowego błazna roku 2016?
Krzysztof Włodarczyk za głębokie wywiady pozaringowe. W ringu nie widziałem nikogo kto by się zbłaźnił.

■Największy wygrany roku
Który pięściarz boksujący na światowych ringach zyskał najwięcej dzięki występom w 2016 roku?
Eksplodowała kariera Usyka, który zdobył i obronił pas w ciągu trzech miesięcy i to w walkach ze świetnymi przeciwnikami. Dużo zyskał też AJ bo umocnił swoją pozycję gwiazdy w Anglii.

■Największa niespodzianka roku
Która walka lub który z zagranicznych pięściarzy zaskoczył Cię najbardziej w 2016 roku?
W sumie Parker-Andy Ruiz jr. Spodziewałem się łatwej przeprawy Parkera, a dostałem zaskakującego dobrego Ruiza i zaskakująco słabego Parkera.

■Najgorszy werdykt/Najgorsi sędziowie roku
Który z werdyktów był w tym roku najbardziej skandaliczny i niezgodny z rzeczywistością? Którzy sędziowie byli najbardziej niekompetentni?
W sumie nie było tragedii w boksie po tym względem, w poprzednich latach wałki bardziej rzucały się w oczy. Żadna walka którą widziałem na żywo.

■Amator roku
Który amatorski pięściarz osiągnął w tym roku najwięcej
Nie znam ich, Taylor Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Plebiscyt forum bokser.org 2016 - Wietnam - 13-12-2016, 10:22 PM
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016 - Hugo - 14-12-2016, 06:55 PM
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016 - Gogolius - 27-12-2016 03:24 PM
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016 - Wit - 30-12-2016, 01:25 AM
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016 - Wit - 30-12-2016, 11:03 AM
RE: Plebiscyt forum bokser.org 2016 - redd - 06-01-2017, 02:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości