Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Usyk na punkty 60.00% 3 60.00%
Usyk przed czasem 0% 0 0%
Gassiev na punkty 0% 0 0%
Gassiev przed czasem 40.00% 2 40.00%
no contest 0% 0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usyk vs Gassiev - 21.07.2018 (Moskwa)
18-07-2018, 11:20 AM
Post: #8
RE: Usyk vs Gassiev - 21.07.2018 (Moskwa)
Przyznam, że tuż przed pojedynkiem nachodzą mnie wątpliwości. Przez cały czas stawiałem w ciemno na Usyka, ale teraz zaczynam się zastanawiać czy nie dojdzie do klasycznego zajechania boxera Usyka przez nacierającego swarmera Gassieva. Może to być walka, w której będzie dominował Usyk, ale w końcu nadejdzie taki moment że silny jak tur Gassiev go po prostu przełamie i być może nawet skończy przed czasem. Na pewno Usyk nie może boksować jak w półfinale tylko bardziej czarować na dystans. Nie mam pojęcia jak z jego szcżęką i ile może przyjąć, ale dla niego najlepszą opcja jest po prostu nudne, ale wyraźne (sędziowie, Moskwa) wypykanie przeciwnika na punkty. Każde zejście do półdystansu to szansa dla Gassieva, który rośnie z walki na walkę.
Na pewno jest to poziom na absolutnym szczycie nie tylko cruiser ale w ogóle boksu w dzisiejszych czasach, unifikacja (kolejna już po Crawford-Indogo) wszystkich pasów i coś co przejdzie do historii tej dyscypliny.
Usyk zrezygnował z treningu medialnego, zobaczymy co będzie na ważeniu. Z typem się wstrzymam pewnie do ostatniej chwili, ale na dziś prognozowałbym wygraną przez Gassieva.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Usyk vs Gassiev - 21.07.2018 (Moskwa) - Gogolius - 18-07-2018 11:20 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości