Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie
22-08-2018, 12:00 PM
Post: #4
RE: Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie
(22-08-2018 11:16 AM)kubala1122331 napisał(a):  Właśnie przeczytałem wywiad z Kownackim, gdzie powiedział, że nikt nie traktuje poważnie Martina, ale on go nie lekceważy. Jak może nie traktować poważnie Martina, skoro on jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku? Huh
Bez przesady Smile Kownacki stwierdził, że "nikt nie traktuje Martina poważnie", ale on sam go nie lekceważy, bo lekceważeni przeciwnicy stają się bardzo groźni. Wygląda to więc raczej na jakąś mentalną gierkę obozu Polaka, nie wiem, część jego otoczenia lekceważy Martina (żeby zapewnić swojemu człowiekowi jakiś komfort psychiczny), podczas gdy pozostali dopingują go do wytężonej pracy "bo Martin to klocek, ćpun i mitoman, ale mimo wszystko boksować umie i ma czym przywalić". Mimo to według mnie Adam tę walkę przegra i to przed czasem. Kiepski wybór przeciwnika. Z drugiej strony z punktu widzenia zdrowia lepiej żeby wyłożył się na Martinie niż na Wilderze albo Joshui...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Shawn Porter - Danny Garcia (8.09.2018) - Kownacki na undercardzie - fext - 22-08-2018 12:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości