Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Golovkin przed czasem 12.50% 1 12.50%
Golovkin na punkty 12.50% 1 12.50%
Alvarez przed czasem 0% 0 0%
Alvarez na punkty 75.00% 6 75.00%
Będzie remis 0% 0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
12-09-2018, 10:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2018 10:25 AM przez szalonyAli.)
Post: #18
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
Gołowkin vs Alvarez
Niby czas pracuje na korzyść Canelo. Jest jeszcze bardzo młody , a już mam stoczonym 0 1/3 więcej walk niż Kazach. Na koncie ma już kilka dużych walk , więcej niż GG. Jest doświadczony, dobrze prowadzony. Średnia to jego naturalna kategoria wagowa. Wcześniej wałęsał się po nizszych kategoriach ale do wyższej został skutecznie i mądrze wprowadzany wyżej. Gołowkin jest już w schyłkowym wieku , lepszy już nie będzie. Ostatnie walki już pokazały , że jest już trochę za późno na podobój wyższych kateogrii wagowych, średnia to waga w której powinien skończyć karierę. Pierwsza walka była równa moim zdaniem z wskazaniem na Meksykanina. Więc niby on, ale mam ogormny szacunbek do Kazacha za sposób bycia , może zaskoczyć i chodź może mu nie iść to w końcówce może zaskoczyć Alvareza. Ten i tak się pozbiera i będzie wielki bo ma ogormny potencjał i czas. Jeśli kazach przegra to umarł król niech zyje król. Mój typ to jednak GG 11 TKO.
Lemieux vs O'Sullivan
Będzie się dzialo. Obaj lubią wymiany. Sullivan dużo gada ale ma wąsa i to może przeważyć ;-). Serio to niby Lemieux więcej osiągnął ale Sullivan może zaskoczyć . Obstawiam niezłą bitkę z efektownym nokautem na Kanadyjczyku.
Typ: O Sulivan 7-8 TKO (obaj liczeni)
Munguia vs Cook
Munguia szybko i efektowne. Nie ten poziom , nie ta klasa , inny potecjaŁ . Meksyk takich rywali zjada na śniadanie. Ale jest młodziutki i takie walki też się przydadzą . Gorszi od Cooka walczą od pasy i to z większymi wyjadaczami niż młodzik Munguia.
Moj typ : (Munguia do 3 no max 5 może boboksuje).
Gonzalez vs Fuentes
Zobaczymy co tam się wydarzyło z Gonzalezem. Pierwsza walka z Tajem skończyła się nieoczekiwaną porażką z Tajem , trochę kontrowersyjną , chociaż u mnie wygrał Wangek. Rewanż źle totlanie źle rozegrany przez Gonzaleza , który sie pchał , pchał i w końca się dopchał na bombę . I ten płacz lezącego Romana. Szok . Chłopak dużo już osiągnął w wieku 30 lat jest legendą . Kategoria wagowa trochę za wysoka , a stawka w niej piekelnie wyrównana. Fuentes to przejścia i to przed czasem ale to dalej. Rewanż Estradą , Ioka . Zobaczymy jakie wnioski wyciągnął Gonzalez. Po tym starciu czekają go tylko ciężkie batalie, cofać się niżej nie ma chyba już sensu . Zresztą w Nikaragui i tak bdz bogiem i dobrze po tacy ludzi są potrzebni.
Typ: Gonzalez do 8 rundy ogarnia temat
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018) - szalonyAli - 12-09-2018 10:21 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości