Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Golovkin przed czasem 12.50% 1 12.50%
Golovkin na punkty 12.50% 1 12.50%
Alvarez przed czasem 0% 0 0%
Alvarez na punkty 75.00% 6 75.00%
Będzie remis 0% 0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
17-09-2018, 10:06 AM
Post: #69
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018)
(17-09-2018 09:15 AM)Hugo napisał(a):  Dużo racji, ale... jest w średniej Jermall Charlo, a wkrótce dojdzie Jarrett Hurd. Obydwaj są w stanie nie tylko wypunktować Canelo (temu zaradzą sędziowie), ale być może go poskładać. Sądzę, że jego kolejnym krokiem będzie deklaracja, że "w średniej nie mam z kim walczyć" i ucieczka do przodu czyli do SMW.
Moim zdaniem ani Jermall Charlo ani Jarrett Hurd nie będą w stanie posłać na dechy gościa, którego nie dał rady znokautować zawodnik tak mocno bijący jak Gołowkin. Z kolei super średnia to na Alvareza fizycznie za wysoko. W jaki sposób przy swoich 173 cm wzrostu miałby on niby walczyć z kolesiami w stylu Calluma Smitha (191)? Canelo to nie Mike Tyson, który był wprawdzie kurduplem, ale ponad stukilowym i z nieziemską motoryką i siłą ciosu. Tutaj będzie 76 kilogramowy (na wadze poprzedniego dnia) dryblas kontra również 76 kilogramowy (na wadze poprzedniego dnia) Alvarez. Zarówno Smith jak i Gilberto Ramirez są w stanie bez problemu zamęczyć go na dystans, co z tego, że sędziowie "orzekną zwycięstwo", skoro w trakcie walki Saul zbierze tyle, że i Fonfara byłby dumny?

Tak jak już pisałem, on pozostanie w średniej i będzie tam gnił, jako przykład toksycznego górowania krótkoterminowych interesów biznesowych nad wartościami czysto sportowymi. Nie wiem jak ty. ale ja z całą pewnością odpuszczę sobie wszelkie kolejne walki Canelo, bo po numerze z Gołowkinem facet jest skazany na "wieczne wygrywanie", gdyż jego balon został już tak nadmuchany, że poza właśnie Gołowkinem nie ma żadnego "godnego kandydata" do jego przekłucia. Oczywiście mam tu na myśli "godność" marketingową. Innymi słowy, w wadze średniej nie ma obecnie nikogo dostatecznie sławnego, żeby federacjom i sponsorom opłacało się pozwolić mu wygrać z Alvarezem. Nie, tę szopkę może zakończyć jedynie "zakończenie kariery" przez Meksykanina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Golovkin - Alvarez II (15.09.2018) - fext - 17-09-2018 10:06 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości