Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Timothy Bradley
09-06-2012, 10:06 AM
Post: #23
RE: Manny Pacquiao vs Timothy Bradley
Jestem bardzo ciekawy tej walki. Pacquiao najcięższy w karierze i zaprezentował sylwetkę gorszą niż zawsze (może to o czymś świadczyć, ale... nie musi). Bradley strasznie pewny siebie, ale akurat to mi nie przeszkadza. Wolę takich kozaków, niż "miłych facetów" przybijających co chwilę piątkę z mistrzem. Interesuje mnie taktyka Bradleya, wątpię aby poszedł na wymianę. Raczej poszuka serii ciosów i ucieczki, może być brudna walka z masą klinczy. Bardzo chciałbym niespodzianki, ale przede wszystkim liczę na świetny pojedynek. Jednego się za to obawiam. W walkach mańkut kontra ortodoks często dochodzi do zderzeń głowami. Bradley do tego ma spore tendencje do atakowania głową, a Pac Man jest podatny na rozcięcia. Specjalnie nie zdziwię się po którejś rundzie zostaną podliczone punkty ze względu na "accidental headbutt"
AdamekFightPL
Wynik walki był sprawiedliwy i Bradley odniósł zasłużone zwycięstwo z Alexandrem. Faktem, który wzbudził kontrowersje było to, że przerwano walkę na skutek rozcięć Alexandra, których ten nabawił się obrywając z byka od Tima.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Manny Pacquiao vs Timothy Bradley - redd - 09-06-2012 10:06 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości