Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obiektywność portalu ringpolska.pl
16-07-2012, 07:58 PM
Post: #3
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl
(16-07-2012 07:17 PM)kadoel napisał(a):  Może i wiele osób nie zgodzi się ze mną, ale mam dziwne wrażenie, że portal ringpolska.pl nie jest obiektywny. Pamiętam jak na bokser.org był artykuł dotyczący przegranej walki Głażewskiego z RJJ. Pojawiło się tam nazwisko Andrzeja Wasilewskiego, który jak dla mnie nie jest uczciwym człowiekiem i chciałby chyba rządzić polskim boksem robić gale tak jak w stanach, nie zważając przy tym czy jego rodak wygra czy przegra walkę. Kiedyś umieściłem wasz przekopiowany art w komentarzu pod artykułem dotyczącym oszukanego Głażewskiego i od razu moje konto zostało zlikwidowane na portalu ringpolska.pl. Jak patrzę na ich artykuły to zawsze nie mogę dostrzec u nich tego czego potrzeba dziennikarzom - bycia obiektywnym.
Jak maja byc obiektywni skoro rp to serwis promujący grupe Wasilewskiego? Tam newsy zagraniczne służą tylko jako wypełniacze między 50 a 51 wywiadem ze Szpilką w tym miesiącu. Wcześniej 12KP miało swoją oficjalną strone internetową, teraz strona nie działa, bo przenieśli wszystko na rp. Tamci dziennikarze to zwykli najemnicy piszący za kasę to co Wasyl im każe, a Ty wymagasz od nich obiektywizmu? No proszę Cie... Ja tam nic do nich nie mam, kazdy moze pisac co uważa, bo to czytelnik powinien weryfikować czy warto to czytać. Niech jednak nikt nie nazywa tego serwisem bokserskim, bo to za duże słowo.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Obiektywność portalu ringpolska.pl - ManagerSilnego - 16-07-2012 07:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości