Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacja Windows 7 - Problem
21-07-2012, 04:33 PM
Post: #3
RE: Instalacja Windows 7 - Problem
@Szakal
A więc chodzi o to, że posiadam Windowsa XP i chce zainstalować Windowsa 7 tylko, że jak posiadam XP to 7 muszę zainstalować z poziomu Windowsa czyli z dysku a nie tak jak to był w przypadku XP z płyty bootowalnej. Tylko, że jak zainstaluje Win 7 z dysku to nie będę miał możliwości z formatowania Dysku C na którym aktualnie mam zainstalowanego Windowsa XP i po prostu nie będę miał miejsca na dysku C żeby zainstalować Windowsa. Czytałem coś o jakiś przenośnych dyskach,pendrivach itd, ale takowego nie posiadam niestety. I teraz pytanko czy mogę po prostu przy instalacji WINDOWSA XP z formatować dysk C tak żeby był tam tylko czysty Windows bez żadnych zbędnych programów itd żeby było jak najwięcej miejsca a dopiero później zainstalować Windowsa 7 z dysku i najwyżej jak będę miał 2 systemy to tam powinien być jakiś plik windows.old czy jakoś tak i wtedy usunę tego starego XP i już będę miał czysty 7 ? czy tak zrobić czy może inaczej. Trochę zamotałem, ale myślę, że będziesz wiedział o co chodzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Instalacja Windows 7 - Problem - AdamekFightPL - 21-07-2012 04:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości