Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało i średnio znane ringowe batalie.
22-08-2013, 04:05 PM
Post: #105
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
(20-08-2013 10:47 PM)Mastrangelo napisał(a):  2013-08-17 Giovani Segura - Jonathan "Bomba" Gonzalez
Sierpień 2013 roku(Tak, wiem że to teraz ale ja piszę dla przyszłych pokoleń!) nie był w dobrym czasie dla Portorykańskiego boksu. Nie tylko swój zmierzch miały największe gwiazdy, Miguel Cotto i Juan Manuel Lopez, ale także właściwie wszyscy potencjalni następcy zostali zastopowani w drodze na szczyt. Thomas Dulorme, Luis Orlando Del Valle, Jose A Gonzalez, Cesar Seda, Luis Cruz. Żeby tego było mało, jedyny mistrz świata których mogło pochwalić się Puerto Rico, Roman "Rocky" Martinez zawdzięczał swój pas przychylności sędziów w 3 ostatnich walkach z których żadna nie zakończyła się jednogłośną decyzją sędziów.
W takiej atmosferze desperacji, team 22 letniego Jonathana Gonzaleza zwietrzył Swoją szansę na szybkie wypromowanie wśród fanów Swojego zawodnika i mimo zaledwie 13 walk w ciągu dwóch lat na zawodowstwie postanowili rzucić go na głębokie wody.

Sytuacja analogiczna do Del Valle, który mierzył się z wypalonym i nie mającym dobrej passy Darchinyanem. Duże nazwisko do rekordu, które pomogłoby z przytupem wejść do czołówki. Tutaj z Segurą też się poślizgnięto. Moim zdaniem Gonzalezowi zabrakło doświadczenia, aby móc zneutralizować takiego punchera. W oczy rzuciło mi się, że "La Bomba" dużo biegał po ringu, ale niewiele z tego wychodziło. Segura bez problemu narzucał wymiany, a Gonzalez je przyjmował. Chociaż te szalone cepy Segury naprawdę komicznie wyglądająWink

Marco Antonio Barrera vs Kennedy McKinney
Znakomita walka, toczona w szybkim tempie.Walczyło ze sobą dwóch pięściarzy o olbrzymim sercu do walki (Barrery nikomu przedstawiać nie trzeba, a McKinney miał za sobą wojny z Ncitą i Juniorem Jonesem). Bardzo dużo wymian i aż 5 nokdaunów. Rundy 6 i 10 niczym z trylogii Gatti vs Ward.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie. - redd - 22-08-2013 04:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości