Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEGAUPLOAD-Portal dla ubogich, chytrych,czy powiew wolności i uczciwości.
10-09-2012, 01:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2012 01:44 PM przez RSC-2.)
Post: #25
RE: MEGAUPLOAD-Portal dla ubogich, chytrych,czy powiew wolności i uczciwości.
Dlaczego uważasz że niczego nie rozumiem?
Mam na ten temat swoje zdanie bez względu jaki będzie wyrok sądu.
Ponieważ coś co nawet jest zgodne z prawem wcale nie musi być moralne i uczciwe.
Ponadto sądy nie uniewinniają tylko dlatego że nie było przestępstwa , ale również dlatego że nie potrafiono tego przestępstwa udowodnić
Takie portale powinny być zamykane ponieważ są miejscem gdzie bez zgody autora ktoś inny publikuje jego własność.
To ,że kruczkami prawnymi i kombinacjami udowadnia się swoją niewinność mnie nie przekonuje.
Ja kieruję się logiką oraz zasadą „Święte prawo własności”
Dlatego też wspieranie takich ludzi jak właściciel Megaupload jest dla mnie niezrozumiale, ponieważ tak samo neguję złodziejstwo jak i paserstwo.

{Nie poruszyłem tu innych aspektów działalności Megaupload ,a skupiłem się jedynie na filmach czy boksie. Są jeszcze sprawy muzyki, teledysków, gdzie Megaupload w swojej obronie podaje śmieszne i nielogiczne argumenty.
Może w przyszłości do nich wrócę i je przedstawię. Tymczasem masz rację , poczekajmy na finał sprawy.
Ale na Twoim miejscu tak na wszelki wypadek wycofałbym ten link z komentarzy, [wiem że tego nie zrobisz.] bo może się okazać że wyszedłeś przed szereg i zrobiłeś falstart.}
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: MEGAUPLOAD-Portal dla ubogich, chytrych,czy powiew wolności i uczciwości. - RSC-2 - 10-09-2012 01:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości