Ankieta: Który z nich jest najlepszy?
Soszyński
Głażewski
Sęk
Fonfara
Kostecki
Prezentują ten sam poziom
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy polski półciężki
13-09-2012, 07:42 PM
Post: #13
RE: Najlepszy polski półciężki
@redd
Co do jedynki to pełna racja i to też chciałem przekazać w swoim poście.
Co do dwójki to uważam, że każdy zawodnik przeze mnie wymieniony jak i przez Ciebie jest sporym faworytem w jakiejkolwiek walce z jakimkolwiek Polakiem. Zgadzam się, że nasi rodacy chociażby z Clevem mogliby powalczyć co nie zmienia faktu, że są spisywani na porażkę. Po Walijczyku (jeśli dobrze mówię..) jest jeszcze wyższa półka a mianowicie kolejno Cloud, Pascal oraz Dawson i Hopkins na czele. Z nimi nie widzę żadnych szans dla naszych "chłopaków". Ale rozumiem sprzeciw i szanuję Twoje odmienne zdanie.
Co do trójki to chodziło mi o to iż odebrałem lekkie wywyższenie LHW nad Cruiser z racji lepszej czołówki w tej kategorii. Może i Master czy Harnaś mają większe szanse od Fonfary czy Cygana lecz rywale z jakimi przyjdzie im się mierzyć o Mistrzowskie laury będą znacznie niższej klasy. Teraz już wszystko jasne? Wink

Dobrze to ująłeś redd - niezłych. Master w CW przy nich to już można powiedzieć "interim" ale to już mam nadzieje wyjaśnione. Z całym szacunkiem dla nich ale daleko im do czołówki..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najlepszy polski półciężki - redd - 12-09-2012, 10:17 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - Jerome - 13-09-2012 07:42 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - trawieso - 12-11-2012, 01:23 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - maxio99 - 15-11-2012, 02:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości