Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śmietnik w komentarzach na bokser.org
24-09-2012, 04:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 04:10 PM przez RSC-2.)
Post: #8
RE: Śmietnik w komentarzach na bokser.org
emmawatson
Absolutnie nie ma potrzeby wynoszenia się z forum.

Kto każe Ci brać udział w takich dyskusjach, które Ci nie odpowiadają?
Kto zmusza Cię do czytania tego czym się brzydzisz.?

Informuję Cię ,że jesteś w „internecie” a nie na przyjęciu u cioci.
Masz wybór.

Czy nie masz miejsca i możliwości ,aby kulturalnie dyskutować na interesujący Cię temat?
Nie róbmy tutaj „zakonu” i „klasztoru”
Takie próby, które Ty proponujesz czyli banowanie mogą szybko przekształcić się w patologię „w drugą stronę”
Moderatorzy zaczną te uprawnienie wykorzystywać do własnych celów i porachunków i może kazać się ,że sam będziesz ofiarą takiego nadużycia.

Ja już to przerabiałem na własnej skórze.
Banowany do bólu.
Choć nigdy nikomu nie ubliżyłem ,nie użyłem w swojej wypowiedzi wulgaryzmu, nie łamałem regulaminu.

Ale miałem poglądy odmienne od tego który „miał nade mną władzę” i bardzo stanowczo i bez „lizania tyłka” je przedstawiałem wytykając błędy jakie popełniał mój adwersarz. Wiec mnie zbanował dając swoje nieprawdziwe wyjaśnienia , a mnie nie dopuszczając do głosu ,abym wyjaśnił ,czy oskarżenia są prawdziwe.

Dlatego jeszcze raz apeluję.
Kij ma dwa końce.
Tam gdzie jest rynsztok nie musisz wchodzić.
Ale domagając się banowania sam możesz stać się ofiarą mimo ,że z rynsztokiem nie masz nic wspólnego.
Mnie te wulgaryzmy nie przeszkadzają. Zapamiętuję autorów tych wulgaryzmów ,aby w przyszłości wystrzec się dyskusji z takim marginesem.
Ich wypowiedzi zostawione na forum są dowodem na ich poziom kultury.
Nowa osoba, która wchodzi na forum przynajmniej wie kto jest kto.

[Wolę 20 stron rynsztoku bez ingerencji moderatora niż jedna jego interwencja z pobudek osobistych bez uzasadnienia i powodująca zamkniecie ust kontrowersyjnemu pisarzowi piszącemu w granicach przyzwoitości.
No bo kto uczciwie i sprawiedliwe ustawi w którym miejscu jest ta granica przyzwoitości. Każdy może ją widzieć w nieco innym miejscu.]

Jestem za wolnością słowa– nawet za cenę rynsztoku.
Ograniczenia zniszczą to forum.
Będzię „ę” , „ą” i kulturalnie tylko mało kto będzie chciał tu pisać.

Jeżeli ktoś nadużywa wulgaryzmu to oczywiście że trzeba go upominać , i jakoś karać.
Ale banowanie szczególnie to „dożywotnie” powinno być używane tylko w bardzo skrajnych przypadkach i na dodatek w przypadku recydywy.
Jeżeli za każde przeklinanie i wyzywanie będzie się banować to trzeba zbanować 60% piszących lub więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Śmietnik w komentarzach na bokser.org - RSC-2 - 24-09-2012 04:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości