Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
11-02-2019, 04:45 PM
Post: #1490
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Wietnam

Twoje spostrzeżenie o mniejszym zainteresowaniu boksem jest prawidłowe,

Dlatego to forum powinno rozszerzyć "zasięg"

Zaglądam na inne fora tematyczne o zupełnie innym profilu niż boks i widzę że dyskutuje się tam nie tylko na tematy wiodące ale i nie związanych z tematem
Tematy np. polityczne , związane z UE czy wyborami , emigracją przyciągają piszących którzy jednocześnie zaglądają do tematów głównych.

I pomimo że często są laikami to z biegiem czasu wciągają się i zaczynają się bardziej interesować owym głównym tematem.

Ja pamiętam jak na tym forum pisały osoby które przyszły tu ze strony głównej , albo z zewnątrz i nie pasowały do "mainstreamu"

Wyzywano ich od troli, laików lub głupków.
Sam stawałem w ich obronie co można sprawdzić w wielu moich wpisach.
I wtedy złość kierowano na mnie.

Gogolius stwierdził definitywnie że woli kilku piszących "sztywniaków" niż większą ilość .
Problem w tym że dzisiaj nie pisze tu nawet "kilku"

Ja zawsze miałem wizję szerokiego otwarcia forum, dowolności tematów i różnorodności poglądów.
To czytający powinien weryfikować co jest na temat a co głupie a nie moderator.

Trend był jednak inny.
Dlatego olałem to i zaglądam tu tylko z przyzwyczajenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - RSC-2 - 11-02-2019 04:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości