Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-01-2013, 10:27 AM
Post: #44
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Takie trzy rodzynki sobie przypominam.

Autor komentarza: Jajunio
Data: 20-05-2011 12:34:49
Według mnie istnieje nawet szansa nokautu na Kliczce, którego obrona jest dziurawa. Skoro Adamek jednym ciosem skosił z nóg Banksa to czemu nie miałby tak czysto trafić Kliczki, który cały czas odsłania ten wielki łeb. Z drugiej strony Adamek sam bardzo lubi dostawac w glowe...

Autor komentarza: Wejherowo
Data: 16-07-2011 11:50:33
@Onieros

Tomek nigdy nie bedzie walczył w takim stylu jak Tyson.Tomek inaczej walczy.Góral bedzie miał plan na Kliczke.Tomek dzieki swojej szybkości bedzie szybko wchodził do półdystansu i tak zaskakiwał Vitka swoimi kombinacjami ciosów.Tomek jak narzuci bardzo ostre tempo walki, zmeczy Kliczke.Vitali nawet nie wie jakie piekło w ringu urządzi mu Tomek Adamek.

Autor komentarza: Wejherowo
Data: 08-07-2011 17:28:36
''A odpowiesz mi na pytanko czy którykolwiek z bokserów HW dorównywał kiedykolwiek klasą Tomkowi?''

Lennox lewis był naprawde świetnym bokserem.Uwazam ze Tomek miałby z nim troche kłopotów w ringu,Ale z biegiem czasu Tomka przewaga rosłaby.Ale takiej walki nigdy nie bedzie i nie ma sensu pisać o tym.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Zioło-Pale-Niebywale - 17-01-2013 10:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości