Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-06-2013, 05:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2013 05:09 PM przez Matys.)
Post: #81
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
O Mikeyu Garcii:

"Autor komentarza: Adihash Data: 17-06-2013 11:58:58
Kiedyś coś podobnego pisałem ale napiszę jeszcze raz: Do średniej włącznie Miki Garsija kosi w 90% wszystkich przez KO a reszta dziesięciu na punkty.
I powtórzę, że nie jestem jakimś tam zabitym fanem Amerykanina ale jestem człowiekiem wybitnie obiektywnym i bezstronnym."

Autor komentarza: rakowski Data: 17-06-2013 15:41:34
Adihash

Dajcie mu GGG,przecież Kazach to przeciętniak,tylko srebro na olimpiadzie,tylko ma młotek w łapie i jest świetny technicznie,nic wielkiego.

Autor komentarza: Adihash Data: 17-06-2013 17:54:49
GGG jak na wagę średnią jest przewidywalny i wolny. Ma silne uderzenie ale nie nokałtujące, dobrą obronę i strategię i to wszystko.
Miki przybrałby ze 20 kilo i by zdmuchiwał wszystkich po kolei łącznie z GGG. Jego brat przytoczył ciekawe powiedzenie © Tysona, które się sprawdza: "każdy ma plan, dopóki nie zostanie trafiony".

[przyp. mój] Najgorsze, że to jest pisane na serio Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 17-06-2013 05:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości