Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
23-07-2013, 10:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2013 10:45 PM przez BMH.)
Post: #97
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Zaczyna sie:
Autor komentarza: egzekutor83 Data: 23-07-2013 23:35:23
Floyd Mayweather- uznawany już za jednego jedynego, najlepszego z najlepszych. Z dużą przewagą nad goniącym peletonem.

No chyba sobie jaja robicie.

A jeżeli już to tylko w tedy jak pobije takich zawodników jak:
Saul Alwarez
Manny Pacquiao
Lucas Mathyse
Gennedy Gołowkin

Co do Alwareza to mimo młodego wieku z Mayweatherem raczej sobie nie poradzi.
Bo mimo iż Rudi Alwarez to mocny fighter to jednak jego ostatnia walka nad dobrze poruszającym się Troutem była żenująca i jak dla mnie tej walki to on nie wygrał.

A więc

cztery walki Maywathera.
czterech przeciwników (wyżej wymienionych)
cztery zwycięztwa
Tylko w tedy uznam go za najlepszego z najlepszych, w przeciwnym razie dalej będę go uważał za tchórzliwego śmierdzącego kasą bufoma.


Autor komentarza: Gargyyh Data: 23-07-2013 19:56:17
ten Broner to jest jakis homoniewiadomo a usta ma takie jak by se operacje warg robił wygląda jak ciota i robi sie jak drugi mejłeder.Prowodnikow albo inny ruskij walczak by go ubił...jego walka ostatnia z malinagim włochem watą i szklanką udowodniła że musi chłopak nie wycierać dupy pieniędzmi tylko wyjśc do gosci bo na razie nie przekonuje i mniej wisiorków ze złota...bo na razie to karykatura z dobrym rekordem....małpa robiąca show za kasę z dobieranymi przeciwnikami


Autor komentarza: Norbert Data: 23-07-2013 18:12:33
A ja już wiem na 150 % z kim będzie walczył Mateusz Masternak w kolejnej walce - to bardzo dobry zawodnik...to tyle narazie...więcej nie mogę powiedzieć...pozdrovionka


o opasce Chaveza na zdjeciu na glownej
Autor komentarza: sliver84 Data: 23-07-2013 13:54:24
Kurde, podobają mi się te meksykańskie opaski na czoło. Wiecie może gdzie można coś takiego dostać?


Autor komentarza: Hubosz Data: 23-07-2013 11:20:26
Zauważyliście, że Adamkowi skrupulatnie dopierani są rywale niewysocy, otłuszczeni i ze słabą motoryką? Estrada, Aquillera, Arreola, Maddalone, Grano - to bardzo podobny typ pięściarzy. Raz wybrano wysokiego, żeby zamydlić trochę oczy kibicom przed walką z Kliczką i o mało co nie skończyło się to KO na Adamku. Później Żygi team popełnił największy matchmakingowy błąd kontraktując walkę z szybszym od Adamka Chambersem. Gdyby nie kontuzja ręki mielibyśmy totalną deklasację Adamka. Jednak niewyciągający wniosków Żygi znowu zakontraktował walkę z szybszym od Adamka pięściażem i znowu skończyło się to porażką, tylko tym razem z pomocą przyszli sędziowie. Tym razem już chyba dotarło do Żygiego, że Adamek ze swoim brakiem pracy nóg jest skazany na porażkę z każdym nawet odrobinę szybszym od niego pięściążem. Stąd walka z Grano, który nawet od tej ociężałej wersji Adamka, którą widzimy od paru walk jest wolniejszy. Pech chciał, że Grano doznał kontuzji, więc żeby ostatnia garstka kibiców nie wyśmiała kolejnego przeciwnika Toma Quick Hands, wzięli Guinna. A ja nie wiem, czy aby na pewno on jest wolniejszy od Adamka.. bo jeśli nie to może być różnie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-07-2013 10:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości