Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
14-08-2013, 11:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2013 11:30 PM przez BMH.)
Post: #133
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Big Grin Big Grin
Autor komentarza: AdamekFightPL Data: 14-08-2013 21:32:16
@Ula
Dlaczego użytkownicy widzą w Twojej osobie ''copa''? już sam Twój pierwszy post na to wskazuje. Sposób pisania mimo, że mniej staranny to praktycznie identyczny. Śledztwo trwa. Może chciałabyś porozmawiać ze mną np. przez skype? jeżeli nie jesteś copem nie powinnaś mieć nic przeciwko temu Smile

Autor komentarza: ula1990 Data: 14-08-2013 21:51:31
Co do rozmow przez skype, telefoon - to niezla proba, ale nie sadze. Poszukaj sobie dziewczyny w swoim zasiegu i na miare swoich mozliwosci.
Powodzenia.
Autor komentarza: AdamekFightPL Data: 14-08-2013 22:10:13
@ula
To co z tym skype'm? Smile


Autor komentarza: AdamekFightPL Data: 14-08-2013 22:24:38
@ula
Ja osobiście do copa nigdy nic nie miałem. Nawet jeżeli nim jesteś, jestem tego po prostu ciekawy. Zawsze możesz do mnie napisać na FB (AdamekFight PL). Twój sposób pisania jest identyczny do tego, który prezentował cop. Wtłaczanie angielskich zwrotów, te słynne ''...lol...'' itd.


Autor komentarza: AdamekFightPL Data: 14-08-2013 22:35:12
@Ula
Niestety, ale forumowej głupoty nie zwalczysz, możesz od razu się poddać. Mało tego starając się tych ludzi wyeliminować prowokujesz ich i motywujesz do dalszego działania. Nie ma co owijać w bawełnę, i ja to Wiem i Ty to wiesz, że jesteś cop'em. Wiem, że się do tego nie przyznasz bo byłby to strzał we własne kolano. Wszystko jednak świetnie obmyśliłeś. Zmiana nicku na żeński, stworzenie pozoru u redakcji ''problemu z założeniem konta na forum'' , zmiana stylu pisania (mało skuteczna), jesteś mega inteligentny gość. Brawo ! gdybym znalazł jakieś materiały na YT na Twój temat zaraz zrobiłbym HL Smile bez odbioru. Pozdrowionka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 14-08-2013 11:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości