Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
12-09-2013, 07:36 PM
Post: #149
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(12-09-2013 06:47 PM)grzegorz098 napisał(a):  Czlowiek ma chyba poważny problem! siedząć za komputerem daje upustw swojej frustracji. Tylko po co czytac takie cos? tylko śłanbu potrafią ciągle uzywac kurwa, skurwysyn i inne ambitne słowa. Lepiej komus dopiec elokwentnie.
Miałem kiedys taka sytuacje, przychodzi do mnie kumpel i prosi mnie o 5 tys pozyczki. Mówie mu, że nie dostanie( sam byłem wtedy spłukany). Zaczął mi wyjezdzac i wypominac ile razy to on mi pomagał. Niestey od slowa do słowa doszło do wymiany ciosów. To juz nie mój kumpel. Skorzystał z pozyczki dla firm. (Chyba chciała otworzyc jakaś swoją mini siłownie) w kazdym razie nie musiałem do niego mówic skur... po prostu nie spodobalo mu się to, że ciągle mówie do niego spokojnie.

[Obrazek: cool-story-bro.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 12-09-2013 07:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości