Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
04-12-2013, 10:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2013 10:57 PM przez BMH.)
Post: #223
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
RSC 2, odnies do tego:
"Przede wszystkim Floyd nie wygrał z Oscarem.
O tym wie każdy kto zna się na boksie.
Amerykanska i meksykańska prasa ujawniła pewne fakty które świadczą ,że walka Floyda z De La Hoyą to jeden z największych przekrętów w historii boksu
Jest prawie pewne że obydwaj byli dogadani.
I obydwaj po tej walce wyglądali jakby od kosmetyczki wyszli.
Dożo wiatru, ciosów które nikomu nie robiły krzywdy, udawania .
Po walce nawet zdziwienie starego Mayweathera, że jego syn wygrał
Ta walka powinna zostać uznana za nieodbytą . Ale za duże pieniądze zaangażowano aby to uczynić."


Ja, to jestem zielony w temcie, rozjasnij mi w umysle. Bo jezeli czytam, ze to jest prawie pewne, lub, ze prasa ujawnila fakty, to jestem ciekawy co w trawie piszczy.Smile

To, tez jest dobre:
W trzech ostatnich walkach Bradley nie wygrał ani razu.
Dwa razy przegrał i jeden raz zremisował a w najlepszym przypadku jeden raz przegrał i dwa razy zremisował.
Aby to dostrzec wcale nie trzeba znać się na boksie.
Wystarczy nie mieć uprzedzeń.

Marquez to jedyny bokser który walczył z każdym.
I to nazywa się Mistrz Świata.
Pozostali to tchórze.
Wszyscy bez wyjątku



Zdajesz sobie sprawe, jak bardzo bije z Twoich postow niechec do Floyda, i niepojete uwielbienie do Marqueza? Z skrajnosci w skrajnosc.
A odpowiadajac na Twoje pytanie, to tak... te posty sa smieszne, i przyznam uczciwie, ze chetniej od Twoich pociskow w Floyda w kazdym mozliwym temacie, to ja ogladam tylko walki Marcina Najmana.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 04-12-2013 10:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości