Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
05-12-2013, 06:46 PM
Post: #226
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH
Błędnie interpretujesz moje wypowiedzi.
Nie wiem czy robisz to celowo czy po prostu z braku zrozumienia.
Już dawno tu na tym portalu pisałem to co Ty także potwierdzasz w swojej wypowiedzi powyżej ,że statystyki ciosów z całej walki nie są miarodajne ponieważ jest bardzo ważne jak się te ciosy rozkładały na poszczególne rundy ponieważ punktowane są rundy każda z osobna.
Ale nie wszyscy tak uważają co dawali wyraz w swoich wypowiedziach.
Więc nie wiem dlaczego zarzucasz mi coś czego nie napisałem.

Natomiast pisząc ,że Marquez walczył z wszystkimi nie miałem na myśli wszystkich wag i wszystkich bokserów z różnych wag. Jest sprawą oczywistą że w innych wagach są bokserzy którzy z nikim nie unikają walk.
Ja miałem jedynie na myśli czwórkę według mnie najlepszych bokserów: Pacquiao, Marquez. Mayweather, Bradley. Może trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem.

Natomiast jeżeli chodzi o statystyki ciosów z walki FMJ-ODLH , oraz manipulacje Campuboxu , i ustawienie walki to mogę Ci to wszystko wyjaśnić ale w prywatnej korespondencji [mój mail jest przy Nicku.]
Nie będę o tym już pisał, bo wielokrotnie to pisałem i powtarzanie tego samego w kółko może być nudne dla innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 05-12-2013 06:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości