Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
08-12-2013, 03:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2013 03:18 PM przez BMH.)
Post: #234
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Dla mnie tez mnozenie sie pasow, to rownie glupota, dlatego dla mnie licza sie tylko trzy federacje... to jest i tak o dwie za duzo, ale co zrobic?

Tak Mayweather wymyslil testy, by zmanipulowac opinia publiczna(hahaha), ale dziwnym trafem w niejednym miejscu mozna bylo przeczytac, ze Manny boi sie igiel, ze kropla krwi go oslabi, ze zgadza sie na testy, ale by byly przeprowadznie na Filipinach etc. To nie wyszlo od Floyda i jego teamu(ten strach przed iglami i placz Roacha), ale od teamu Pacmana. Bylo przerabiane i cytowane na chyba kazdym forum traktujecyum o boksie. Naturalnie nie zrzucam calej winy na Mannego. Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o... pieniadze.

Skoro sam prosisz, to czemu nie. Poprosilbym w kilku slowach obronic te rewelacje:

-W trzech ostatnich walkach Bradley nie wygrał ani razu.
Dwa razy przegrał i jeden raz zremisował a w najlepszym przypadku jeden raz przegrał i dwa razy zremisował.
Aby to dostrzec wcale nie trzeba znać się na boksie.
Wystarczy nie mieć uprzedzeń.


RSC 2
Zlituj sie... widze, ze dla Ciebie jedyna prawda, to Twoja prawda, nawet jezeli jestes w zdecydowanej mniejszosci. Jestes az tak zadufany w sobie? Ja tez punktowalem na zywo dla Mraqueza jednym punktem, ale bez przesady... kilka rund mozna dowolnie interpretowac. Provodnikov dla mnie przegral z Timem...!

-Rios mówi ,że Mayweather wygra z Pacquiao?
A na jakiej podstawie tak twierdzi?
Przecież nie walczył z Mayweatherm aby porównać.

RSC 2... Od kiedy to trzeba z kims walczyc, by wyrazic swoja opinie?

-Jedyne co mogę powiedzieć to to ,że według mnie Pacquiao jest lepszym bokserem od Mayweathera.
A na pewno inteligentniejszym. Zarówno w ringu jak i poza nim.


RSC 2... Walne w Twoim styluBig Grin... skad wiesz skoro z zadnym nie walczyles? Manny inteligentniejszy w ringu? Dla mnie mocno naciagana teoria, zeby nie napisac, ze zupelnie chybiona...

-Przede wszystkim Floyd nie wygrał z Oscarem.
O tym wie każdy kto zna się na boksie.


RSC 2... jasne, znasz sie lepiej na boksie niz niemal wszyscy na tym forum.
Punktacje walki z konkurecji:
http://www.boxing.pl/forum/strefa-punkto...007-a.html
Punktacje z tego forum:
http://www.forum.bokser.org/thread-931-p...r#pid16352

-Bajki o pomocy charytatywnej Mayweathera są dobre dla tych którzy na niego patrzą zza oceanu.
-Mayweather i pomoc charytatywna?
Chyba w kasynie.
Napisałbym Ci na co Mayweather wydaje kasę i czym się zajmował gdy był chłopcem.
Takie bajki o pomocy charytatywnej Mayweathera łykają tylko Polacy.
Mayweather to prymityw niezdolny do pomocy.


RSC 2. Prosze bys wybronil te dwa cytaty. Bo ja czytalem wiele razy, ze Floyd ma gest.

-Marquez to jedyny bokser który walczył z każdym.
I to nazywa się Mistrz Świata.
Pozostali to tchórze.
Wszyscy bez wyjątku


RSC 2, to juz zhaczylem, ale raz jeszcze... to dlaczego np. Bradley, lub Manny sa tchorzami? A np. Marquez, lub Morales nimi nie byli kilka lat wstecz?

-A ja się nie dziwię że mejłeter nie wie kto to jest Pacquiao.
Bo on nic nie wie. Gdybyś go zapytał jakie miasto jest stolicą USA to też nie będzie wiedział.


RSC 2... ide o zkald, ze to to zwykly zalosny hejt, ktorym tylko pokazujesz jak bardzo jestes uprzedzony i nie uczciwy w swoich osadach. Takimi wpisami jedynie potwierdzasz, ze faktycznie jestes trollem(co sam przyznales juz kilka razy).

-Nie ma co przesadzać z tymi umiejętnościami Floyda.
Ripostując można też napisać ze stary Mosley jednym ciosem poważnie naruszył i wstrząsnął Floydem.
Floyd często stosuje wiele „chwytów” które nie są mile widziane jako klasyczne elementy boksu.
Szybki cios i natychmiast klincz to zabieg jaki stosował w wielu walkach [szczególnie z Hattonem]
Ponadto osłona szczęki przy pomocy ramienia i odwracanie się bokiem do przeciwnika.
Nie są to co prawda faule , [choć klincz jest zabroniony] ale więcej w tym cwaniactwa niż boksu na wysokim poziomie.
Ja osobiście cenię wyżej Marqueza i chętniej oglądam jego walki niż Mayweathera .
Ale to nie znaczy że wszyscy muszą się ze mną zgadzać.

RSC 2, to ty kolego nie wiesz, ze ochrona barkiem brody, to podstawa techniki bokserskiej, nawet gdy piesciarz broni sie kalsyczna garda? Na nauke nigdy nie jest za pozno, wiec nadrabiaj. Pozycja boczna... a niby jak wyglada prawidlowa postawa? Przeciez tego ucza na pierwszych treningach boksu...

-Gdyby nie Oscar De La Hoya to Mayweather byłby jednym z wielu który biłby się na podrzędnych galach za małe pieniądze i nawet będąc bardzo dobrym bokserem nie miałby szansy przebicia się.

RSC 2... Kilka milionow za walke, to male pieniedze? Wow! Zabawny jestes... ktory raz juz to Ci napisalem?Wink Nikt nie twierdzi, ze Money duzo nie zyskal zwyciestwem nad Oscarem, ale pisanie, ze gdyby nie ta walka malo by zarabial, jest niedorzeczne.

-Biznes nie kieruje się konfliktami , sympatiami czy animozjami.
Biznes to kasa.


RSC2, sam sobie odp. dlaczego Manny nie walczyl z Floydem.

-Największą nagonkę na doping zrobił Floyd Mayweather Jr.
Jedyny nieskazitelny i czysty. Szukał dopingu i wszystkim chciał robić testy olimpijskie.


Jeszcze kur... tego brakowalo, zeby go za to potepic. Smiech na sali.

-A policzyłeś kiedykolwiek ciosy w walce Maywether – Oscar De La Hoya , aby wiedzieć czy CampuBox Cię nie oszukał?

Mam taki dziwny zwyczaj, ze niemal zawsze licze ciosy, a robie to bardzo prosto... Bokser A trafia 5 razy pod rzad... mam wiec 5-0 dla zawodnika A. Bokser B oddaje 3 razy po kolei i zostaje juz tylko 2-0... i tak do konca rundy. Naturalnie powolywanie sie na sama ilosc celnych ciosow jest oznaka bycia rasowym laikiem, bo dla mnie jeden cios na szczeke po ktorym gosc sie zatacza, jest wiecej wary niz 5 obcierek po plechach, czy kilka pacniec przez rekawice na glowe.
Druga sprawa... ja mam w*jebane na te staty compubox! Lubie na nie zerkanac, tak jak lubie zerkac na opinie ludzi z branzy, ale mam do tego taki dystans, jak do niektorych twoich wpisow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 08-12-2013 03:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości