Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-12-2013, 03:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2013 05:17 PM przez BMH.)
Post: #262
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Ciebie?Big Grin Przez ostatnie trzy dni, chyba nawet nie widzialem na org-u zadnego Twojego posta, a nawet gdyby, to jak powinies zauwzyc, od jakiegos-fakt, dlugo to nie trwa- czasu przestalem sie intersowac tym co masz do przekazania zarowno na glownej, jak i tu w temacie ktory sam zalozyles, gdzie nie przyjmujesz zdanych argumentow innych userow(nie mam na mysli siebie, a chlopakow ktorych bardzo szanuje, i cenie ich zdanie), piszac non stop to samo, choc dobierasz inne slowa.Rolleyes

Bez spinki RSC2, z mojej strony mozez liczyc, ze w najblizszym czasie, nie przewiduje zawracac sobie glowy Twoimi przemysleniemi(no chyba ze bedziesz trollowa, i spamowal, jednoczesnie piszac bezposrednio do mnie), bo... nie warto.
Na pozegnaie...-Buhahahaha-"Lokcie oparte na kolanach, siedzi w przerwie na dupie, pije wode, slucha trenera, i jest murzynem... Floyd wypisz wymaluj..Big Grin

Bywaj zdrow.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-12-2013 03:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości