Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-12-2013, 07:06 PM
Post: #270
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(17-12-2013 06:39 PM)RSC-2 napisał(a):  W jaki sposób mam sprawdzić ,czy Twój komentarz był związany z moim wpisem czy z wpisem kogoś innego?

W taki sam, jak sprawdziels, ze pisalem to o Tobie.Rolleyes

RSC2, a pisz o czym chcesz, ja teraz dodalem Cie do listy ignorownych, wiec jak to sie mowi... fajnie bylo, ale sie skonczylo.Exclamation Nie sadze jednak bys znalazl tu wielu, ktorzy z takim spokojem jak ja beda odpisywac na Twoje notoryczne klamstwa, i zalosne prowakcje.
Na miejscu BESTII, oczywiscie, ze bym dal Ci ostrzezenie i kazal kasowac posty, w ktorych klamiesz, a jednoczesnie zarzucasz mi klamstwa.
Nawet temat LPW... poprosilem z Jokerem o zwykla odp. na pytanie ile rund miales remisowych, ewentualnie bys wrzucil pelna karte, a Ty podpierasz sie punktacja sedziego punktowago... buhahaha, i Ty masz czelnosc pisac o poziomie forum..HuhBlush

Zdrowia

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 17-12-2013 07:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości