Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-12-2013, 07:51 PM
Post: #275
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
"Bunktrek
jesteś moim szarym tłem twój wkład w portal wynosi 0 jesteś tylko ponieważ jesteś nikim zerem i chcesz się dowartościować pamiętaj jak chcesz to mogę się ustawić z tobą i pozwolę ci żebyś klekną bo taka twoja jest rola w realnym życiu"

"TomekNieAdamek
poczułeś się urażony jak napisałem o trollach mocnych w internecje podam ci swojego Twittera i ustawimy się w realu pasuje ?wtedy ponapinasz sie mi w oczy jak taki odważny jesteś"

"TomekNieAdamek
napisałem ci na tego maila co mi podałeś odczytaj sobie a skoro swojego prywatnego się boisz tzn jedno że jesteś ci** i się boisz cwaniaczku za 2 zł jesteś jak szczur co już ucieka.jakos ja nie mam problemu podać Twittera czy maila dlatego że nie jestem jak ty frajerem ''mocnym'' za klawiatury tylko,już się zesrałeś parówo z strachu jak zobaczyłeś że prawie jak Wach jestem na zdjęciu"

"TomekNieAdamek
na tego maila white.power@wp.pl pisałem już i nadal cykorze nie od znów bajeczke wymyslisz że to firmowy id.pokaż jaki odwazny jestes nie bój się cioto"

"slayer85
takie pionki to po kolei 5 lat trenowałem boks dla mnie nawet to nie sparing ale widzisz jak się boją ustawić"

"TomekNieAdamek
zmieniasz temat znów szczurze podaj numer odpisz na miala mniej odwage po do tej pory udowadniasz że jestes frajer co spekał boi sie i masz pipke miendzy nogami pokaz jaki jestes mocny CZEKAM NA ODPOWIEDZ W MAILU I TWOJ NR napinaczu cwany ale do czasu tylko..."

"KAŻDY NIECH PRZECZYTA

TomekNieAdamek boi sie podać swój nr i odpisac na maila taki kozak z nego ale zeby napinac sie to pierwszy.udowodnił co jest warty taki troll zwykły przestraszony farjer"

Wariatkrk to taki Bonus BGC na bokser.org .
Ciekawe ile ten ktoś ma lat ? 12 ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 17-12-2013 07:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości