Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
16-01-2014, 11:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2014 11:45 AM przez BMH.)
Post: #360
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Napisal prawde? W ktorym miejscu jest ta prawda? To, ze kilka rzeczy mialo pokrycie w rzeczywistosci, to jedno, a to, ze Wesley okazal sie marnym hejterem to drugie. Sander, jaka to jest prawda, bo ja za ch*ja nie rozumiem:
-"wystawił obsrane spodenki na licytację"
-"Wyszło chyba z 600 euro. Żenada."
-"Ciekawe czy do kościoła chodzi w tej koszulce, bo pewnie jak bolcuje Dorotę to też ma ją ubraną "
-"to z WOŚP zrobił żenadę"
-"On ma tyle kasy, że powinien spokojnie przeznaczyć z 20 -30 tys złodych na remont jakiegoś domu dziecka."

Adamek pomaga innym, udziela sie charytatywnie, a ja czytam, ze to... zenada.. Lub, ze dyma zone w koszulce firmy z ktora ma kontrakt? Ze powinien dac wiecej hajsu? Dla mnie tez ten energetyk to smiec, ze za darmo bym tego sie nie napil... tylko co z tego?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 16-01-2014 11:42 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości