Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
20-01-2014, 01:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2014 01:58 PM przez BMH.)
Post: #378
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: WielkiPies
Data: 20-01-2014 10:30:08
Myślę, że Floyd jest wielkim pięściarzem i małym człowieczkiem. Manny... Też bokserem wielkim (przy czym większym wojownikiem ,niż nie podejmujący z reguły większego ryzyka Floyd). Jakim jest człowiekiem? Myślę, że też wielkim (historię swojej wielkości wciąż pisze i myślę, że będzie to robił jeszcze długo). Floyd zawalczy natomiast z Khanem /zwycięży oczywiście/, potem jeszcze da dwa nudne półgodzinne przedstawienia "dla koneserów" i przeniesie sie w sferę medialnego niebytu. Przy czym możliwe, że szajba odbije mu ostatecznie i skończy w kryminale - tam gdzie podobne mu socjo- i psychopatyczne osobowości kończą bardzo często ( jako zagrażające bezpieczeństwu przeciętnych obywateli).


Autor komentarza: gluton
Data: 20-01-2014 11:43:41
Odpowiedź Floyda będzie w stylu:
Ten żółty kurdupel nie będzie mi mówił co mam robić z moimi pieniędzmi.Jestem biznesmenem i chcę być najbogatszy na świecie.Jak będę chciał to będę z nim walczył ale on musi najpierw( i tu coś nowego wymyśli) i zerwać ten pier....ny kontrakt z Arunem.....



Floyd to kawał cwaniaka, który dobiera przeciwników i nawet w samej walce jest zachowawczy.Mistrz obrony....przed walkami z bokserami, którzy są naprawdę niebezpieczni.Alvareza wziął bokoleś jeszcze młody, nieopierzony.Khan??!! Sorry, szklanka i strach w oczach.
Z Ortizem mógl przegrać gdyby nie jego chamskie zagranie.oN FAKTYCZNIE TRAKTUJE BOKS JAK BIZNES- I DLATEGO NIE PO DRODZE MU Z Pakmanem i z innymi, którzy naprawdę są tego warci. Takie mam zdanie o tym królu P$P.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 20-01-2014 01:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości