Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
26-01-2014, 11:44 PM
Post: #400
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Studio to makabra była jakaś. Gdyby nie Pindera i Sosna to bym nazwał to studio zebraniem jakiś kumpli z gimnazjum i opowiadaniem bzdur. Wójcik to faktycznie coś chyba brał, bo co on opowiadał to po prostu się w głowie nie mieści. Mam wrażenie, że jego wiedza bokserska kończy się na gajach Wojaka i KSW. To zażenowanie w oczach Pindery, kiedy pan Paweł zadał pytanie czy spotkał się kiedyś z przypadkiem, by dwie walki kończyły się pod rząd w pierwszych rundach.
Małolepszy pieprzył jak potłuczony, twierdził, że w USA najtańszy bilet to na nasze 100 zł i tam cała hala, a u nas by było ciężko zapełnić (wg niego miedzy Polska i USA nie ma większej róznicy jeśli chodzi o zarobki...). Pindera cały czas ich ratował, to lekka kompromitacja była.
Podoba mi się Albert, dobrze przygotowany merytorycznie, ma fajny głos, fajnie opowiada, jako ekspert dla mnie w sam raz.

Autor komentarza: UsAtmeIData: 24-01-2014 17:48:53
Zimnoch chce się wypromować, za długo było o nim cicho a walki ze Szpilą już nie dostanie. Ma wiele racji ale i tak jestem pewny, że Szpila da radę, najwyżej przegra PTS, nawet założyłem się wczoraj z kolegami na piwie, że jak Jennings wygra przed czasem to zrobię im gałę.

Gościa chyba trudna niedziela czekała Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - kubala1122331 - 26-01-2014 11:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości