Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
06-02-2014, 03:21 PM
Post: #459
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: wiarahonorprawda Data: 06-02-2014 15:11:20
ŻAŁOSNE POLACZKI!!

gdzie byliście kiedy mustafa fundował 10 tyś zł Z WŁĄSNYCH KIESZENI na wyjazd młodzików na ME? Gdzie byliście kiedy fundował wyjazdy do niemiec, czech, litwy itd?! wszystko robił w dobrej wierze i jako JEDYNY z działaczy PZB próbował pomoc polskiemu boksowi!!! nic go nie usprawiedliwia zrobionego czynu i powinien isc do wiezienia za to ale do KU*WY NĘDZY jako jedyny pomagał jak sie dało ŻEBY TERAZ CZYTAC TAKIE KOMENTARZE JAK "CO ON ROBIL W PZB" "CO TUREK ROBI W PZB" C*UJ WAM W D*PE! wstyd mi za was ze jestem polakiem i ze mój naród jest taki nietolerancyjny.
Autor komentarza: wiarahonorprawda Data: 06-02-2014 15:17:03
czesto dawal pieniadze z wlasnych kieszeni dla zawodnikow na sprzet itp a teraz piszecie ze jest turkiem i nie powinien być w PZB? dla mnie lepiej niech bedzie 100 Turkow i ani jednego polaka byle by pomagał polskiemu boksowi a nie jak ta cała banda żuli gdzie nic nie robi tylko "bankiet" przed zawodami.
ps pisze tylko jakim byl pracownikiem, nie o jego uczynku za ktory powinien zostac ukarany. i tu tez daje do myslenia ze dla dobra polskiemu boksowi probowal namowic sedziego zeby pomagał naszym. wiec nie pier*olcie ze co on robił w pzb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 06-02-2014 03:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości