Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
23-02-2014, 04:30 PM
Post: #510
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:51:48
UsAtmeI
opisuje fakty nie wiesz ocb to nie wier*****.Wiesz że teraz redakcja musi mi podac twój adres Ip jeśli o to wystąpię a tak się składa że do red Dudka mam prywatny numer :)Przysięgam cie nie podaruje ci tych farmazonów
Big Grin

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-12-2013 21:35:08
bak
jeszcze parę miechów temu czytałem cie i nie raz z sensem się wypowiadałeś.Nawet podzielałem twoja opinie często.Ale teraz zachowujesz się jak troll albo jad debil nie wiem co gorsze.Do tego twoje wpisy o opalachu świadczą o twoim homoseksualizmie ciągle zachwalasz tego buma bez serca tak jakbyś kochał się w nim.ogarnij się wiem że nie oglądasz każdej większej walki nad ranem i nie błyśniesz opinią na takie tematy ale to nie oznacza że musisz zwracać na siebie uwagę robiąc z siebie idiotę numer 1.BKR - Boże Kopsnij Rozum o to poproś małolacie na święta pana Boga

Big GrinBig GrinBig Grin


UsAtmeI
żebyś zakumał na tej podstawie redakcja wyda mi twoje Ip bo te artykuły są dla ciebie przypisane
pomówienie (art. 212)
zniewagę (art. 216)


http://www.bokser.org/content/2013/12/14.../index.jsp

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 23-02-2014 04:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości