Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
24-02-2014, 08:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2014 08:19 PM przez Krzych.)
Post: #533
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Co to trzeba mieć w głowie żeby się chwalić zdjęciami partnerki... W dodatku to ze strony modelek więc to pewnie nawet nie jest jego partnerka. Co za łeb... Żenujące to raczej jest, bo zdjęciami swoich partnerek na stronach bokserskich to się raczej chwalą tylko ci, którzy tych partnerek nie mająBig Grin Ale akcent humorystyczny, czy jak kto interpretuje tragiczny, jest i pośmiać się, lub też stracić wiarę w ludzkość, zawsze można.

A jak ktoś chce sobie poczytać żałosne komentarze to boxingnews.pl i każdy komentarz użytkownika @liczysietylkobajceps

Przykład:

"Zapytaj Razora powiedzialem zasrancu, bylem na walce Alvarez-SterydzikFloyd, jezdzilem czerwonym mustangiem po vegas ale dla ciebie to czysta abstrakcja glábie i ty i ten twoj ment smiecie mi zarzucac nieprawdé nédzne pacholki :-x

HAU HAU PIESKI"

Czerwony Mustang hahahahaBig Grin Różne rzeczy widziałem w jego wykonaniu ale jak to zobaczyłem to... Szkoda słów...Big Grin To jest chyba też autor sławnego sformułowania o 8-10 power punchach z różnych stron i w różnych płaszczyznach, którymi Alvarez miał zajechać FloydaBig Grin Haha, różni są ludzie ale takich typków jak on to na prawdę nie ma zbyt wielu. Ominął ewolucję skubany, co za egzemplarzBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Krzych - 24-02-2014 08:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości