Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
05-03-2014, 01:52 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2014 01:53 AM przez BMH.)
Post: #558
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: RSC2
Data: 04-03-2014 18:13:30
I znowu wyszedł na jaw prymityw i hipokryzja mejłetera.
Bo to właśnie on zarzucał wielu bokserom że są niewolnikami promotorów ,którzy uszczuplają im kasę.
A tu proszę taki sam układ w którym Pan „ZERO” [porażek] siedzi w tym gównie po uszy.
Okazuje się ,że oprócz telewizji o jego „interesach” decydują ludzie z „układu”
Jego grupa promocyjna okazała się klapą i nie ma w niej ani jednego klasowego boksera.
Za kilka lat po skończeniu kariery będzie bankrutem. Bo to zwykły nieudacznik.
Na razie ma swoje pięć minut wiec wszystko się kręci.
Ale gdy skończą się duże dopływy kasy i trzeba będzie zarabiać poprzez inwestowanie i prowadzenie biznesu to skończy ja Tyson, Holyfield i Bowe.

Autor komentarza: RSC2
Data: 04-03-2014 19:10:15
Pisząc nieudacznik nie miałem na myśli jego umiejętności ringowych.
Chodziło mi o sprawy prywatne.
Człowiek ,który nie potrafi ułożyć sobie dobrych stosunków z własnym ojcem ,nie posiada rodziny bo nikt nie potrafi a nim wytrzymać nie potrafi szanować matki swoich dzieci ,a nawet własnego syna nie można nazwać ułożonym życiowo.
Jego słownictwo i sposób wypowiadania się z pogardą o wielu ludziach [szczególnie białych] ,jest kolejnym potwierdzeniem na to, że to nieudacznik ,który swoje sukcesy sportowe wykorzystuje do zatuszowania swojego prymitywizmu i nieradzenia sobie w życiu prywatnym.
Ponadto sposób w jaki prowadzone są finanse mejłetera jest konsumpcyjny, wystawny.
Często lubi zaimponować dużą liczbą banknotów w ręce i zrobić z nimi to co robią ludzie prymitywni.
Nie ma żadnego szacunku do wartości materialnych i lubi popisywać się posiadaniem gotówki.
Są to symptomy ,ze w przyszłości może skończy jako potencjalny bankrut.
Te i jeszcze wiele innych czynników, których nie chce mi się wymieniać sprawiają ,że uważam mejłetera za człowieka prymitywnego i nieudacznika życiowego .

[Umiejętność posługiwania się pięściami nie oznacza, że jest się zaradnym życiowo. Jest przeważnie dokładnie odwrotnie. Często brak wykształcenia i zycie ponad stan sprawiają że koszty utrzymania majątku stają się wyższe od przychodów , które z kolei maleją bo nic nie potrafi się robić oprócz boksu a lat przybywa, a nie każdy staje się wziętym trenerem, promotorem, działaczem.]

Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 04-03-2014 19:22:39
@RSC2
Chyba meksykańskie sombrero cie uwiera.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 05-03-2014 01:52 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości