Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
07-03-2014, 09:35 AM
Post: #561
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
cop, to zwykly pospolity troll, spamer, i... oszust! Podejrzewam, ze jego kazda historia, jest zmyslona tak samo jak wiele innych rzeczy ktore staral sie wmowic innym, a ktore moge obalic powolujac sie na jego wlasne cytaty. Przyklad potwierdzajacy, ze cop to zwykly pospolity klamca:

(06-03-2014 06:01 AM)cop2 napisał(a):  Witam. Andre. Newton, MA. USA
BU. Marketing
Boxing & Boxing & Boxing
36 years old.

Dwa lata temu pisal tak:

Autor komentarza: cop Data: 23-12-2012 21:57:36
masz dobra pamiec. ja nawet tojego "user name" nie pamietam. Moze to juz te moje 41 lat...lol....
Moja babka urodzila sie w USA, ale jej rodzice przyjechali w 19 wieku z Polski. Druga czesc rodziny pochodzi z Wloch a konkretnie z okolic Turynu. To trak by pomoc wam w zgadywankach....

Klamie, albo cofa sie rowzoju, i z uplywem czasu robi sie mlodszy.Big Grin Jest tu jeszcze ktos, ktory wierzy w te bzdury? Jak widac cop sam sie placze w zeznaniach, a te dwa posty ewidentnie pokazuja, ze cop moze wymyslac wszystko.. poczawszy od wieku, a konczac na tych walkach ktore oglada przy ringu, czy walkach ktore chroni przed korupcja.



ps. Ja juz na lotnisku(pisze z tel)... czekam na Sandera i reszte ekipy bokser.org(Matys, juz najebany jak bombowiec lata po lotnisku, a Joker nacpany zaczepia jakies AzjatkiWink) bo lecimy na walke Alvarez-Angulo. Szkoda, ze nie bedzie copa. Juz dzwonuil Krzycho, ze zaraz dojedzie, i Gogolius ktory podbnie jak Matys, chce najwidoczniej zerwania filmu na lot do USA.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 07-03-2014 09:35 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości