Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
11-03-2014, 08:23 PM
Post: #591
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(11-03-2014 07:28 PM)RSC-2 napisał(a):  Śledząc ostatnie wydarzenia tu na forum nabazgrałem dość długi i ostry post.
Ale po dłuższym namyśle zrezygnowałem z jego publikacji.
Ale nie mogłem się powstrzymać ,aby zacytować coraz bardziej aktualny fragment mojego postu z tego tematu napisany pod koniec ubiegłego roku.
Cytuję :
Reasumując.
Nad tym Forum w samozachwyt wpadła pewna wąska grupa userów , którym taka forma forum odpowiada, bo lubią kisić się we własnym sosie , klepać po plecach i udawać znawców.
Dlatego też wbrew pozorom to forum nie jest otwarte ,dla wszystkich i nie przyciąga nowych osób.
Co prawda jest tu miło , spokojnie , kulturalnie ale co z tego skoro to forum się nie rozwija bo ciągle jedne i te same gęby
„Wojskowa” dyscyplina też nie sprzyja rozrostowi tego forum.
Koniec cytatu.
A wracając do ostatnich wydarzeń.
Stado wilków atakuje i zagryza każdego kto tylko trochę inaczej myśli.
Forum zaczyna przypominać powiedzenie o Mieciu.
Kto nie z Mieciem tego zmieciem.

Wstyd i kompromitacja tych co tu piszą i rządzą.
Komunizm zrobił takie spustoszenia w umysłach Polaków ,że nawet dzieci „czerwonych” które urodziły się już po okresie komunizmu wyssały z mlekiem matki wszystkie cechy tego okresu jak cenzura, kneblowanie ust, niszczenie wszelkimi sposobami opozycji.
Ten kraj zmieni się dopiero ,gdy wymrze 3 pokolenia.
Jak będziecie tak dalej działać to nie będzie to żadne forum tylko bardzo wąskie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji .

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 11-03-2014 08:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości