Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
03-04-2014, 06:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 06:30 PM przez RSC-2.)
Post: #672
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@Sander
Takie wnioski wyciągam po Twoich wpisach skierowanych do mnie.
Bo to przecież Ty napisałeś że:
-na forum pojawiam się tylko przy konfliktach.[wiec napisałem ci ,że to nieprawda bo na forum jestem cały czas]
-napisałeś że ja zaogniam sytuację.
[nieprawda, bo gdyby nie ja, to wszyscy „wazeliniarze” włącznie z tobą jeździli by po RH jak po burej suce zwalając całą winę konfliktu tylko na niego, nie zauważając ,że druga strona zachowała się jeszcze bardziej chamsko. Tak przecież było w przypadku innego forowicza który niczym nie zawinił a był przez „wazeliniarzy” zaszczuty i w końcu zbanowany.]
Ponadto cały czas manipulujesz faktami. Szczególnie post Post: #655 to czysta manipulacja
Było dokładnie odwrotnie niż piszesz. Podobnie taką samą manipulację zastosowano w stosunku do innego forowicza twierdząc że wszystkich obraził ostatnim wpisem.
Sprawdź sobie jaka jest kolejność chamskich wpisów i zachowań , Kto pierwszy zachowuje się chamsko . Zorientujesz się że niekulturalne zachowanie było odpowiedzią na chamstwo tego pierwszego, a nie odwrotnie jak Ty twierdzisz.

Na tym forum istnieje grupa ,która chce dyktować warunki innym. Ta właśnie grupa poucza innych jak mają zachowywać się na forum i jak mają pisać ,aby nie mieś problemów nie zważając na to że od tego jest moderator a nie zwyczajny forowicz. Tak było w przypadku copa gdy BMH udzielał mu instrukcji jak ma „kulturalnie” dyskutować , bo inaczej nikt z nim nie będzie gadał.
Co to koorwa jest za figura,że zamiast zająć się pisaniem własnych opinii instruuje innych jak mają pisać na forum.
To w takim razie po co jest regulamin i moderatorzy?
Ja osobiście to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji z „przywódcą stada” będę zwalczał do skutku.
Albo coś na tym forum się zmieni albo zostanę zbanowany.
To forum jest dla wszystkich i każdy powinien mieć swobodę wypowiedzi.
Wszystkich uzurpatorów , i pseudoprzywódców którzy na tym forum chcą dyktować zachowania innym będę sposób bezwzględny krytykował i zwalczał
Tak naprawdę merytorycznej dyskusji o boksie nie ma tu żadnej.
Jest tu kilku dyletantów, którym tylko wydaje się że rozumieją boks i piszą głupoty i bzdury jak dzieci w piaskownicy.
50% komentarzy to komentarze dzieciaków którzy żyją w świecie oderwanym od rzeczywistości.
Być może ,że wydarzy się taka sytuacja że „załapię się” do tego forum i wtedy zrobię tu porządek.
Wtedy na tym forum będzie dyskutować po kilkadziesiąt osób .
A nie tak jak teraz że cztery osoby pieprzy głupoty o czymś co nikogo nie interesuje,
No bo kogo ze zwyczajnych kibiców interesuje punktacja walki Nigel Benn vs Thulani Malinga I?
A jak ktoś przedstawi własny ranking nawet nielogiczny to jest wywierana presja aby z nim nie dyskutować. Tak przecież było w rzeczywistości.
A „wazeliniarze „ na czele z Toba niech wchodzą do tyłka temu kto obwieszcza się tu za wielkiego eksperta a rzeczywistości pojęcie ma mizerne.
A ja taki stan rzeczy będę wyśmiewał , krytykował go i pokazywał jaki jest prostacki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 03-04-2014 06:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości