Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
10-12-2014, 01:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 01:58 AM przez BMH.)
Post: #952
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(10-12-2014 01:30 AM)Metzger napisał(a):  Klatę też golicie? Może jeszcze chodzicie do solarium i do manikiurzystki? Poziom spedalenia dzisiejszych... hmmm... samców to jakaś katastrofa.

Wprawdzie mojej babie nie przeszkadzaly wlosy na kalcie, ale i ja sam czuje sie lepiej bez sweterka. Raz w miesiacu maszynka do wlosow w reke, i obcinam wlosy na 1mm. Wiesz chce byc jak bokserzy ktorych ogladam.Wink Wszystko jest dla ludzie Metzger, grunt to nie robic nic wbrew sobie.
Co do reszty tych "spedalonych" rzeczy. Nie mam z tym problemu, ze ktos chodzi na solarium. Co mnie interesuje? Nie jestem uposledzony, zeby oceniac kogos za to na co wydaje hajs, jezeli nie krzywdzi tym innych. Sam bylem kilka razy w zyciu na solarium, i choc nie czuje sie z tym gorzej, to juz raczej tego nie powtorze.

Skoro mowa o spedlaniu, to chyba lepiej jest ogolic pachy, albo klate dla siebie samego, niz oceniac urode innych chlopow, tak jak to kiedys Ty robiles. Gdzie jest teraz ta granica spedalenia? Co kto lubi Metzger, co kto lubi.

(10-12-2014 01:30 AM)Metzger napisał(a):  Klatę też golicie? Może jeszcze chodzicie do solarium i do manikiurzystki? Poziom spedalenia dzisiejszych... hmmm... samców to jakaś katastrofa.

"Bo? Bo ktoś wydziela się z szarej masy i żyje tak jak chce?"Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 10-12-2014 01:54 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości