Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
26-12-2014, 01:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2014 01:51 PM przez BMH.)
Post: #1017
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
"Dempsey unikał Johnsona"



Autor komentarza: rafalteo
Data: 26-12-2014 13:10:00
"Dempsey unikał Johnsona"

Hahahaa dales tutaj popis swojego dyletanctwa xD.
Dempsey ur. 1895, Johson 1878
Widac ze kompletnie nie masz pojecia o historii boksu.


Big Grin

Autor komentarza: rafalteo
Kolego swiat sie na mnie poznal, dzieki ze czegos tam mi zyczysz na 2015- mimo ze troche nietrafnie. Lepiej by bylo gdybys zyczyl mi w 2015 obrony pracy magisterskiej i tytulu magistra matematyki (inż informatyki juz mam)

Jest perelka.


Autor komentarza: rafalteo
Data: 26-12-2014 13:44:42
@Matys90
Chlopcze drogi Ty sie nie bierz za analizy psychologiczne, przeciez sam pamietasz jak sie wyglupiles twierdzac ze Tommy Morrison lub Gamboa mieli/maja silna psychike
Kompletnie boksu i ludzi nie rozumiesz- masz kiepska percepcje
Nawet nie mowiac juz o Twoim "Aliego".
Wiec taka moja refleksja jest abys kolego nie zabieral sie za analize psychologiczna mojej osoby bo to naprawde nie ma sensu- bo o psychologii jak sam widzisz to Ty nie wiesz nic

No ale cos tam sie starasz pisac, cos na tym "forum" Waszym piszesz, mimo ze duzo klasycznego laicyzmu, to niech Ci tam juz bedzie
Wesolych Swiat i udanego Sylwestra chlopcze

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 26-12-2014 01:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości