Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
16-01-2015, 05:58 PM
Post: #1039
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Niezle Redd.Wink
Blisko 40letni samozwanczy mistrz spod monopolowego sklepu z Tomaszowa Lubelskiego, jak zawsze komentarze na swoim stalym poziomie.

Sorry za offtop, ale musze przyblizyc sylwetke tego przyjemniaczka. Czytam go juz dobrych kilka lat(zaczelo sie na boxing.pl jakies 5lat temu) i nigdy nie zapomne, ze gdy tam pisal, to mieszal z blotem orga i rp. laicy, debile i cioty. Jak dostal kopa w dupe ktorys juz raz ale na dluzej, to na rp pisal, ze boxing.pl i org to portale najwiekszych laikow i wazeliniarzy, a co do samego boxing.pl, to on juz nigdy tam nie zajrzy bo ma HONOR!Big Grin
Dlugo jednak na rp nie zagrzal miejsca, bo dostal bana z okreslenia typu "jebana ciota" w strone bokserow. Wrocil na boxing.pl i sie odmienilo... znow najwiekszymi laikami i patalachami w naszym boks-necie byl org i rp, a boxing.pl jest oka i jakos biedaczek zapomnial o honorze.
Po ponownym banie na boxingu(juz takim dozywotnim) wrocil na rp i ta sama historia... boxing.pl i org to laicy i sie nie znaja, a rp to fajna stronka gdzie jest wysoki poziom komentarzy. Kilka miesiecy temu jednak znow caly swiat sie uparl zeby go wyjebac kolejny raz z rp, to zawiatl Rollo na orga na glowna jako Ghost. Reszte kazdy zna... boxing.pl i rp to gowniane portale, a org jest super, a sam Rollo wie wszystko lepiej od tych przyglupow, debili i nieudacznikow, Parker to balon jakich malo sie pomowalo, a Flyd dostal w pale od Maidany, ale jak zawsze sedziowie uratowali mu dupe.Big Grin


Jak ktos jeszcze nie widzial:
http://trurlrollins.znajomi.interia.pl/wizytowka
"O niewątpliwych zaletach wrodzona skromność nie pozwala mi pisać ;-) Wad mam za dużo, żeby je tu zmieścić :-) Jestem Rollins - i wszystko jasne"


Wzrost: średni
Sylwetka: muskularna
Włosy: brunet(ka) krótkie
Oczy: niebieskie
Wykształcenie: wyższe
Znak zodiaku: lew
Zajęcie: inne
Wyznanie: katolicyzm
Papierosy/alkohol: palę / piję okazyjnie
Hazard: nigdy
Stan cywilny: kawaler/panna
Chce zmienić stan: nie
Chcę mieć dzieci: tak
Szukam: kobiety
Interesuje mnie: wspólne spędzanie czasu, luźna znajomość, przyjaźń, imprezy, turystyka i podróże, seks
Ostatnie logowanie: 2015-01-15
Jak lubię spędzać czas:
Bardzo różnie (trudno tak w paru zdaniach powiedzieć) Na pewno na łonie... (niekoniecznie natury) :-) Dla mnie musi się coś dziać. Nie cierpię nudy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 16-01-2015 05:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości