Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
28-04-2015, 03:16 PM
Post: #1213
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
kubala1122331
Napiszę Ci jak było:
Ja ten post edytowałem od razu i od razu zmieniłem jego treść.
Przed zmianą nie czytałem Twojego postu.
Twój wpis nie miał wpływu na moje zmiany, bo nie jest tajemnicą , że często prowokuję i nawet przy Nicku mam oficjalnie napisane „Prowokator Generalny”
Zresztą z mojego wpisu o „gwiazdkach” teściowej , sołtysie i przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich wiało prowokacją na kilometr i tylko mało rozgarnięty mógł tego nie zauważyć i czekać aż mu to napiszę.

Nie sprawdzałem stoperem ,czy było to kilkanaście sekund czy kilka minut.
Wydaje mi się że był to bardzo krótki czas najwyżej 1 min.

Skoro nie miałem problemów z umieszczeniem przy Nicku informacji że jestem trollem i prowokatorem ,to dlaczego miałbym mieć problem z napisaniem tego w poście?

Twoje stwierdzenie ,że zmieniłem treść swojego wpisu bo wystraszyłem się Twojej denuncjacji jest błędna.



A jeżeli nawet było to 5-6 minut to i tak nie zmienia to faktu ,że to krótki czas , i oznacza że pilnujesz moich wpisów i masz refleks ,że zdążyłeś to skopiować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - RSC-2 - 28-04-2015 03:16 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości