Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
03-05-2015, 12:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2015 12:41 AM przez BMH.)
Post: #1238
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
"Co to kurwa jest swierzop"... tzn. "faule boczno /barkowe.":D


Autor komentarza: Norbert
Data: 02-05-2015 19:23:24
Ninawidzę Floyda - narcyza z nieuzasadnionym wydżebanym w kosmos mniemaniem o swojej wielkości. Ten jego defensywno-destrukcyjny styl z licznymi faulami ( łokcie) i klinczami oraz faule boczno /barkowe.

Manny musi Go zniszczyć : szybkością , biciem długich serii ciosów, wspaniałą prawą ręką i dobrą pracą nóg.
Jestem za Mannym za całokształt jego boksu oraz postawę jako człowieka poza ringiem
( altruista , filantrop , polityk , patriota i dobry anioł swojego narodu ).

Manny ! Manny ! Zniszczy Floyda ! KO do 10 rundy max !
pozdrovionka dla WSZYSTKICH...

Faraon jest dobry. Nieugiety i ostry jak brzytwa.

Autor komentarza: Faraon
Data: 02-05-2015 19:35:16
Mayweather nie jest dla mnie żadną ikoną boksu i nigdy nie zostanie nawet jak będzie miał 100 w rekordzie.
Nie pisać mi tu o zazdrości itd poprostu typa nie trawie pod wieloma wzgledami itd.

O kurdeBig Grin


Autor komentarza: rafaeltheo
Data: 02-05-2015 21:15:34
Panowie witam witam
Panowie witam witam

No ja se siedze z laska, bedzie wielka wielka walka, Panowie ja dzis piec piwek przygotowanych, 4 tatry mocne 1 zywiec, chyba tez jakas pizza, siedzimy se no wielka walka naprawde Panowie zycze wszystkim kawal dbrego boksu i niezapomnianej nocy
Jestesmy swiadkami historii

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 03-05-2015 12:37 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości