Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
10-05-2015, 11:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2015 11:55 AM przez Krzych.)
Post: #1279
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Nie ma sprawy Jokerku. Jak chcesz spędzić cały dzień na forum na liczeniu postów do rankingu kserokopiarki tak jak RSC, którego tak bronisz, to na prawdę nie ma sprawy. Nie interesuję się boksem zbyt długo, więc chętnie sobie przypomnę co pisałem wcześniej i sam się pośmiejęSmile Inne rzeczy jak to technikum są sprostowane na pewno kilka postów niżej, a żaden psychofan nie będzie mnie wywoływał do tablicy, chyba oszalałeśBig Grin

Niesamowite że w ogóle pamiętasz takie rzeczy... Masz jakąś obsesję? Grasz świadomego prowokatora, a reagujesz tak jakbyś był totalnie chaotyczny i pomylony, stąd właśnie pomyleniecSmile Aż dziw bierze że dałem Ci się ten raz sprowokować, musiałem mieć na prawdę słaby dzień. Albo po prostu przekroczyłeś wszelkie granice, to tak w kontekście tej świniSmile

No cóż, miłego przeszukiwania forum. Możesz się czuć w tym swobodnie, bo nie będę kontrował Twoimi postami, bo po pierwsze jest wiele lepszych i mniej żałosnych rzeczy, którymi mogę się zająć, po drugie w Twoim przypadku nie trzeba niczego udowadniać, a po trzecie sam fakt że będziesz przeszukiwał te posty jest już na tyle zabawny i żałosny, że już na starcie nie widzę sensu udowadniania czegokolwiek ani powodu by bardziej Cię dobijaćSmile Czekam na wyniki Twojego wywiaduBig Grin Powodzenia.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Krzych - 10-05-2015 11:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości