Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
19-06-2015, 10:42 PM
Post: #1344
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: rafal3
Data: 19-06-2015 20:02:52
Kiedys sparowałem w boksie i powiem tylko tyle, ze gdy walczylem w takim stylu jak Floyd to bylo to łatwiejsze. Czyli pląsałem koło rywala i czekalem az to on zada pierwszy cios; wtedy unikalem i go kontrowalem. Z pewnoscia Floyd w tej dziedzinie osiagnal majstersztyk, ale jest to majstersztyk w RZEMIESLNICTWIE.

Kiedy natomiast podczas tych sparingow sam zadawalem pierwszy cios, atakowalem; o, to juz byla kompletnie inna para kaloszy, czestokroc nie zdazylem sam uniknac odpowiedzi rywala, nie było łatwo wtedy pozostać czystym jak łza, untouchable

Zbyt dlugo ogladam boks aby ktos mi wmowil ze sposob walki Floyda, to jak walczy, jest genialny.
Jego sposob walki z pewnoscia nie wystarczylby na kogos takiego jak Hearns czy Sugar Ray Robinson
Floyd Mayweather jest taką okrojoną wersją geniusza na miarę dzisiejszych czasów, na miare ogolnie gorszego boksu jaki dzis mamy- w kazdej wadze.
Kiedys mielismy niezwyklych artystow, dzis mamy genialnych rzemieslnikow ktorych nazywa sie geniuszami

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 19-06-2015 10:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości