Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
28-06-2015, 11:19 AM
Post: #1348
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Nie ma to jak z rana przy niedzieli przeczytac ciakwa dyskusje bogata w mertoryczne argumenty Rollinsa..Smile


Matys90 Data: 27-06-2015
Następnie gdy będzie zmieniać kategorię na wyższą, od razu, bez jakichś rozgrzewek atakuje od razu mistrza WBC, dużego jak na lekką swarmera Castillo. Tam był chyba lekkim faworytem, ale i tak kozacki wybór jak dla mnie.
*
Autor komentarza: lRollinsl
Ty tak sobie wymyślasz, licząc, że użytkownicy nie znają Castillo, czy sam go nie znasz?
Jose Luis Castillo na pewno nie był duży, a wręcz dość mikry (pod względem wzrostu, nie postury) jak na wagę lekką.
Nie wiem kto był faworytem przed walką, [B]ale faktem jest, że to Meksykanin był posiadaczem pasa, on wygrał pierwszą walkę.
Mayweather miał za sobą sędziów punktowych, dlatego on wygrał, on zdobył pas.
Po pierwszej walce pas powinien nadal posiadać Castillo.
Do walki rewanżowej oczywiście "wyrzucono" Darchinyana (sędziował w miarę bezstronnie, odebrał Mayweatherowi punkt), wzięto "dobrego kumpla" Floyda - Joe Corteza.
Mimo wszystko walka i tak była remisowa
(oczywiście nie u Floydowych punktowych i nie u fanów).
W przypadku remisu pas nadal pozostawałby u Castillo.
Tak - ODLH, Pacquiao w sumie też (być może) nie obowiązywały obowiązkowe obrony, z różnicą "tylko" taką, że nie musiały - oni walczyli z każdym.
Było "parcie" na walkę z tym, czy z tym rywalem - do walki dochodziło.
Było parcie na rewanż z tym, Czy z tym - do rewanżu dochodziło.
U Mayweathera nie zawsze.
Podobno z ODLH była klauzula o rewanżu. Nie doszło do niego nigdy,bo Floyd zrobił sobie dwuletnią przerwę.

Big Grin

Autor komentarza: lRollinsl
Dlaczego Mayweathera, jako jedynego pięściarza (pewnie w historii) nie obowiązują żadne obowiązkowe obrony?
Bo tylko w ten sposób może wybierać sam rywali, może unikać tych, z którymi nie chce walczyć (czytać: z którymi boi się porażki).


Big Grin

Autor komentarza: lRollinsl
Najbardziej podoba mi się, że fani Floyda "udają", że te wszystkie uniki, wybiegi, przegrane (remisowe walki) Mayweathera widzę tylko ja.

Otóż nie - nie tylko ja to widzę. Widzi to dużo ludzi, bardzo dużo. Widzi to dużo ludzi znających się na boksie. Tylko po prostu nie chce im się kopać z koniem.


Big Grin

hayabooza Data: 27-06-2015 16:11:50
...Nie ma argumentów na to, że Floyd nie był najlepszym zawodnikiem ostatnich 25 lat.

*

Autor komentarza: lRollinsl
Są. Chociażby to, że nie tak dawno dostał wpier...ol od Maidany.
Wcześniej od Castillo.

Jak najbardziej wyrównane walki z Małym Cotto i podstarzałym ODLH.
To są fakty, i nie zmienią tego te ustawiane żenady, zwane rewanżami, ani żenujące wmawianie innym (i sobie), że tak nie jest :-)
Floyd to pizda i tchórz :-)

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 28-06-2015 11:19 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości