Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
30-06-2015, 05:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2015 05:23 PM przez BMH.)
Post: #1352
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: pasozydData: 29-06-2015 19:42:05
20 -15 LAT TEMU NIE BYLO PEDALOW CHODZACYCH PO MIESCIE ZA REKE WTEDY LUDZIE TEPILI TA OBRZYDLIWOSC. TERAZ LUDZIE ZOBOJATNIELI GLOWNIE PRZEZ MEDIA I ZBOKI ZACZELI NAM POWOLI WCHODZIC NA GLOWE NAJPIERW NIE BIJCIE NAS MY TEZ JESTESMY LUDZMI POZNIEJ CHCEMY ROWNYCH PRAW TERAZ CHCA ADOPTOWAC NASZE DZIECI ZA PARE LAT BEDA WALCZYC O LEGALIZACJE PEDOFILJI ITP. NA ADOPCJI NAPEWNO SIE NIE SKONCZY TEGO MOZEMY BYC PEWNI. TO JEST CHOROBA ALE MY NIE JESTESMY WSTANIE JEJ LECZYC JEDYNYM ROZWIAZANIEM JEST ELIMINACJA. KIEDYS LUDZIE NIE POTRAFILI LECZYC ZEBOW WIEC JE WYRYWALI POTO ABY POZBYC SIE BOLU I ZEBY CHORY ZAB NIE ZARAZAL INNYCH OBECNIE RAKA TEZ KONWENCJONALNA MEDYCYNA NIE POTRAFI WYLECZYC DLATEGO PROBUJE SIE RAKA WYCIAC. PEDALSTWO JEST GORSZE OD RAKA I NIE DO POROWNANIA Z BOLEM ZEBA. NISZCZY NASZA BIALA CYWILIZACJE JESLI SIE NIE OCKNIEMY TO ZGINIEMY NIE BEDZIE ZA NIE DLUGO BIALEGO CZLOWIEKA MUZLIMY WIDZA NASZA SLABOSC I TYLKO CZEKAJA AZ ZDOBEDA PRZEWAGE A WTEDY BEDZIE JUZ ZA POZNO.
DO POKI NIE WYCHODZILI Z DOMOW NA ULICE ZEBY SIE OBNOSIC I REKLAMOWAC SWOJEGO CHOREGO ZBOCZENIA NIE PRZESZKADZALI MI ALE TERAZ PRZEKROCZYLI GRANICE JESTEM ZA UTYLIZACJA TEGO RAKA



Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Pyszny ból pupy xDD



Autor komentarza: pasozyd
PEDALE NORMALNYCH LUDZI NIE INTERESUJE ZE LUBISZ JAK CIE DUPA BOLI
CHYBA POWINIENES ZMIENIC PORTAL



Autor komentarza: Faraon
Data: 29-06-2015 21:55:01
pasozyd
gówniarzu na tym filmie są wybitni ludzie a ty co w życiu zmajstrowałeś?
napewno masz naklejke hwdp i inne pierdoły zyciowe
Zmartwie ciebie Latam po całym świecie i coś troche wiem a ty ogarnij się i do elementarza marsz biologia historia itd adios dzieciaku.



Autor komentarza: Faraon
Data: 29-06-2015 21:56:47
Sam twój nik pasożyt jest odrażajacy czyli jesteś bezwartosciowy i nic nieznaczacy .




Autor komentarza: Faraon
Data: 29-06-2015 22:03:16
Dalej latam i dalej pracuje z Archeologami ostatnio spedzam czyli mamy baze w Luxorze na przeciw światyni Hatszepsut

Autor komentarza: Faraon
Data: 29-06-2015 22:06:40
17 km od piramidy Hefrena Polscy egiptolodzy odkryli stare miasteczko starsze niż giza jest to precedens na świat nawet sam Hawass nie wierzył na poczatku ale z tego co wywozimy do Kairu do muzeum to cos na rzeczy, potwierdziły się badania geologów i innych specjalistów że Luxor w okresie starego państwa był wielkosci 20 Manchatanów, niesamowite prawda?


Autor komentarza: pasozyd
WYBITNI ? PAPIEZE,PROJEKTANCI MODY I WIERSZOKLECI HAHA. POZA TYM TO NA POLOWE TYCH LUDZI NIE MA ZADNYCH DOWODOW ZE BYLI PEDALAMI.TA DRUGA GORSZA POLOWE WYBITNYCH PEDALOW WEZ SOBIE I LEC NIMI DO IZRAHELLA TAM WASZE MIEJSCE
ZMAJSTROWALEM TO CZEGO ZADEN PEDAL NA SWIECIE NIE POTRAFI

PO PIERWSZE NIE ZMARTWILES MNIE TYM ZE LATASZ A PO DRUGIE NIE ZNACZY TO ZE COS WIESZ NARAZIE JA WIEM ZE NIE POTRAFISZ NAWET CZYTAC ANALFABETO MOJ NICK TO PASOZYD A NIE PASOŻYT




Autor komentarza: Faraon
Data: 29-06-2015 22:26:31
pasozyd
Urzekła mnie twoja historia i pisanie z tobą to monolog


Autor komentarza: pasozyd
MNIE TWOJA NIE
TO PO CH..J ZACZOLES PEDALE?




Autor komentarza: Faraon
pasozyd
Co to jest pedał?
Ten pedał co piszesz ma syna pracujacego na kopalni i kochajaca żaona zgwałcił ciebie jakiś homosexualista że tak piszesz? mnie nie i uważam ich za kulturalnych ludzi a ty zachowujesz się jak padlina na asuańskiej pustyni.




Autor komentarza: pasozyd
TAKI OGOLNOSWIATOWY CZLOWIEK JAK TY NIE WIE CO TO JEST PEDAL ?
TY CHYBA NAPRAWDE W DUPIE BYLES ( U NIETRZEZWEGOTOMASZA ) I GOWNO WIDZIALES SKORO NIE WIESZ CO TO PEDAL
TERAZ JUZ WIEM SKAD U TOMASZA TO ZAMILOWANIE DO BOLU DUPY
A PRZYZNALES SIE ZONIE ZES PEDAL? WATPIE




Autor komentarza: Faraon
Data: 30-06-2015 01:02:30
Wszawa gnido powiedz to jakiemuś bokserowi co jest homosexualny to ci z dupy zrobi jesień średniowiecza co za typ z ciebie bez kitu tylko na opał ciebie spalić i nos zatkać ha ha




Autor komentarza: pasozyd
OJ WIDZE ZE ZWIERACZE CI JUZ POPUSCILY, GDYBYS SIE NIE WAFLOWAL Z PEDALAMI TO PEWNIE DUPA CIASNIEJSZA BY BYLA A TAK PRZY KAZDEJ SPINIE KLEKS W MAJTACH HA HA

NA SZCZESCIE ZADNEGO NIE ZNAM TO TWOJE SRODOWISKO CHYBA CZUJESZ SIE W NIM JAK RYBA W WODZIE A RACZEJ JAK GOWNO W DUPIE




Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Rollins o puntowaniu walki Fonfara vs Chavez


Autor komentarza: lRollinsl
Data: 30-06-2015 11:36:23
Ja wiem czy taka niespodzianka...?
Dobrze, że walka nie zakończyła się w regulaminowym czasie, bo wtedy dopiero mogła być niespodzianka. Z punktowymi w roli głównej


fanticfloyd Data: 30-06-2015 11:41:33
Ciekawe dlaczego? Przecież fonfara prowadził wyraźnie na punkty

Autor komentarza: lRollinsl
Kiedy pięściarz lepszy wygrywa z gwiazdorem przed czasem, bardzo często wygrywa też na kartach sędziów punktowych.
Kiedy jednak walka kończy się w czasie regulaminowym, tamte karty punktowe idą do kosza, a rozpisuje się nowe. Dlatego czasem tak długo czeka się na werdykt.

Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ale trzeba być naiwnym, żeby nie wiedzieć, że takie praktyki się stosuje.






Wiedzial ktos o tym?




Autor komentarza: lRollinsl
Ponieważ rozsądnych inaczej tu nie brakuje, więc od razu mówię, że to był taki sarkazm.
Tak naprawdę robi się to w ten sposób, że punktowi po walce tu skreślą, tam poprawią, tu dopiszą, następnie się to wszystko przepisuje na jedną kartę.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 30-06-2015 05:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości