Ankieta: Andrzej Gołota w woim prime...
Prezentował poziom mistrzowski
Był bardzo dobry, mógł być mistrzem
Był dobrym bokserem, ale za słabym na tytuł
Był średniakiem, wybił się na słabym Bowe
Był słaby i przereklamowany
Gołota? Szkoda gadać…
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
29-12-2012, 02:29 PM
Post: #13
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
(29-12-2012 10:34 AM)Szakal napisał(a):  Lewis - kompromitacja
Tyson - kompromitacja (aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że w zakończeniu walki duży udział ma Certo: skoro Andrzej nie chciał dalej walczyć, to trzeba było to uszanować. Zachęcać go do kontynuowania pojedynku, a nie traktować po prostu jak bydło na siłę wpychając mu ochraniach do ust...)
Brewster - kompromitacja
Grant - w tym przypadku do tej pory nie rozumiem dlaczego Andrew się poddał.

Ja nie traktuje szybkich przegranych, jako kompromitacji. Nie tacy jak Golota byli nokautowanie w pierwszej rundzie.Wink

Zreszta... LL w mojej ocenie, byle mega faworytem z Andrzejem... choc tak szybkiego zakonczenia, to nie spodziweal sie chyba nikt w Polsce.

Kiedy wychodzil do Brewstera, kazdy znal jego mankament... szybkie zakonczenie, bylo chyba najbardziej prawdopodobne.

Tyson... jak dla mnie normalne TKO, Golota odmowil walki(mniejsza o powody), to trener zachowal sie nieprofesjonalnie i robil cyrki. Tyson z tamtej walki byl tak slaby, ze gdyby Golota mial psychike Vitka, to wygralby.

Histora walki z Grantem jest taka... po swietnym poczatku, Golota dal sie zlapac na prawy w koncowce... chwile potem upadl... byl lekko zraniony... sedzia pyta:" chcesz walczyc?", na co Golota odpowiada jak czlowiek... w ojczystym jezyku:"NO"-co u nas znaczy TAK- sedzia zrozumial jednak angielskoe NO, i w ten pechowy sposob Andrzej przegral walke.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - BMH - 29-12-2012 02:29 PM
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - bar_chmielewski - 30-01-2013, 02:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości