Ankieta: Andrzej Gołota w woim prime...
Prezentował poziom mistrzowski
Był bardzo dobry, mógł być mistrzem
Był dobrym bokserem, ale za słabym na tytuł
Był średniakiem, wybił się na słabym Bowe
Był słaby i przereklamowany
Gołota? Szkoda gadać…
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
29-12-2012, 04:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2012 04:33 PM przez BMH.)
Post: #15
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
(29-12-2012 03:04 PM)Szakal napisał(a):  @BMH
Jasne, że Lennox był dużym faworytem przed walką z Andrzejem (w ogóle dla mnie Lewis wygrywa z Andrzejem 10 na 10 walk), ale porażka już w pierwszej rundzie chluby na pewno nikomu nie przynosi. Ponadto poza Gołotą Lewis NIKOGO na poziomie mistrzowskim nie znokautował tak szybko.
Co do Tysona, to zaznaczyłem że moim zdaniem duża wina leży po stronie Certo. Jeśli uszanowałby on decyzję Gołoty, to mielibyśmy zwyczajne TKO, a zamiast tego oglądaliśmy żenującą szopkę i ucieczkę z ringu.
Brewster? Podobnie jak z walką z Lennoxem - porażka w pierwszej rundzie raczej nie jest powodem do dumy.

Zgoda... chluby nikomu nie przynosi szybka porazka... jednak do kompromitacji, to jak dla mnie jeszcze daleka droga. To, ze przed Andrzejem nikogo LL tak nie nakutowal(Grant, Botha wcale wiele dluzej nie wytrzymali), to nic jak dla mnie nie zmiania. To jest boks... jeden cios i do widzenia. Jednak jak 99% naszego spoleczenstwa, nie postwailbym przed walka na tak szybkie zakonczenie dla Lennoxa. To byl SZOK!!

Co do Tysona, to zgoda... trener dal ciala... bardziej niz Golota. Przeciez walk, gdzie jakis zawodnik sie poddawal, bylo w ciul. Alexander z Bradleyem oddal walke, bo mial skaleczenie nad okiem-to nie jest zenada? Kompromitacja?

Na Brewstera stawialem do max 3 rundy. Znalem juz dobrze Golote... znalem tez Brewstera. Przed zadna inna walka, nie dawalem tak malych szans Golocie. Racja chluby wycieranie ringu tylkiem nie przynosci... czy jest to jednak kompromitacja? Kadzy zawodnik jest narazony na szybka porazke... jako, ze troche w zyciu cwiczylem, nigdy nie nazwalbym tego kompromitacja. Widze, ze inaczej rozumiemy slowo "kompromitacja"... bywa.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - BMH - 29-12-2012 04:31 PM
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - bar_chmielewski - 30-01-2013, 02:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości