Ankieta: Andrzej Gołota w woim prime...
Prezentował poziom mistrzowski
Był bardzo dobry, mógł być mistrzem
Był dobrym bokserem, ale za słabym na tytuł
Był średniakiem, wybił się na słabym Bowe
Był słaby i przereklamowany
Gołota? Szkoda gadać…
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
29-12-2012, 07:38 PM
Post: #18
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
(29-12-2012 07:32 PM)BMH napisał(a):  Akurat Mike, to moj ulubiony bokser ever... to dzieki niemu zaczalem cwiczyc boks, i to dzieki Tysonowi, pokochalem ta dyscypline jak zadna inna. Wracajac jednak do meritum... to co zrobil Andrzej w tamtej walce, to bylo dla mnie jak sen.Big Grin O ile po po pierwszym KD, bylem spokojny, to z biegiem czasu, widzialm, ze Tyson byl najnormalniej coraz slabszy. Dzieki Andrzejowi, kamien spadl mi z serca. Kwestia trenera, to natomisat inna sprawa... nikt nie mowi, ze trener nie powinien motywowac zawodnika, kiedy ten nie widzi sensu walczyc... tu jednak widzialem chamskie wciskanie na sile "szczeki" w usta Polaka... wygladalo to jak klotnia... nerwowe przepychanki... wcale mnie nie dziwi, ze Golota uciakl z ringu, bo "siwy" walil jawnie w ch*ja. Malo to bylo profesjonelne.
Wiec reasumujac... Andrzej mial dosc, chcial zrezygnowac, ma do tego prawo(tak jak Ortiz z Lopezem, czy Devon z Bradleyem), ale trener dal ciala... nie tylko osmieszyl siebie, ale i Golote, ktory w tamtym momencie myslami byl chyba daleko od ringu... dla niego ta walka sie skonczyla... szkoda, ze trener nie umial tego uszanowac.
Niemal to samo napisałem ;]

Podsumowując moje posty co do Tysona, to wniosek jest prosty: trener nie uszanował decyzji zawodnika o poddanie walki (jasne, mógł go motywować żeby walczył dalej, tego absolutnie nikt nie miałby za złe) i doprowadził niestety do sytuacji, w której jego bokser został skompromitowany. Szkoda Gołoty, no ale cóż poradzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - Szakal - 29-12-2012 07:38 PM
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - bar_chmielewski - 30-01-2013, 02:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości