Ankieta: Andrzej Gołota w woim prime...
Prezentował poziom mistrzowski
Był bardzo dobry, mógł być mistrzem
Był dobrym bokserem, ale za słabym na tytuł
Był średniakiem, wybił się na słabym Bowe
Był słaby i przereklamowany
Gołota? Szkoda gadać…
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
30-12-2012, 11:40 PM
Post: #30
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty
(30-12-2012 03:28 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Jeżeli stawiasz nazwisko Gołota obok takiego człowieka jak Karol Wojtyła to jest to dla mnie zwykły psycho fanatyzm...

(30-12-2012 06:36 PM)Pakman napisał(a):  Adammobp rzeczywiście trochę przesadził, ale trzeba przyznać, że dzięki Gołocie wielu Amerykanów dowiedziało się, że istnieje taki kraj jak Polska i nie jest to republika radziecka.

Szczerze mówiąc to spodziewałem się albo jakiegoś zdecydowanego ataku na osobę Andrzeja, albo przyjęcia tego z humorem. A wy mnie rozczarowaliście. Ani to ani to. Tylko zwykłe, szare, przeciętne posty.

Jan Paweł II, Lech Wałęsa, Andrzej Gołota - nie ja to wymyśliłem, Adamku, nie ja Big Grin

(30-12-2012 12:07 PM)Adammobp napisał(a):  Andrzej jest bohaterem, na którego Polska nie zasługuje, ale którego potrzebuje.
No już nie mówcie, że się daliście nabrać na to, że ja to na poważnie zupełnie rzucam tekstem z Batmana (stąd mało poważnym).

Chyba nie pamiętacie moich postów z tego forum o Andrzeju Gołocie.

Jestem fanem Andrzeja, ale i do pewnych rzeczy podchodzę z dystansem. Nie będę patrzył, jak ktoś mówi, że Gołota słaby w tym, w tamtym, że ogólnie był słaby, ale i nie podpiszę się pod słowami, że Gołota w prime był lepszy od Muhammada Ali w prime.

Andrzej to legenda z powodu swoich nieudanych prób zdobycia pasa (choć walk czasem udanych), z powodu swoich niedoskonałości, z powodu drogi jaką przebył.

A z legendami wiecie jak to jest... Trochę prawy, czasem trochę mniej. I dlatego ja jestem za tym, byśmy tę legendę przekazywali następny pokoleniom, gdyż takiego oryginalnego sportowca może już nie być.

A wy wszystko rach ciach, rach ciach, to tak, to nie. Gołota to taki indywidualista i taki tajemniczy zawodnik, że tego tak się nie załatwi.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - Adammobp - 30-12-2012 11:40 PM
RE: Wartość sportowa Prime Andrzeja Gołoty - bar_chmielewski - 30-01-2013, 02:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości